| Iulya_2943 a întrebat:

La cati ani ati avut primul sarut si cum a fost?

Răspuns Câştigător
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

La 11 ani.[Acuma am 16].
A fost super frumos, mi-a placut, si a fost asa.intamplator.big grin Nu stiam sa sarut evident, am bagat si eu limbuta aia a mea mica in gura lui, si asta a fost totul.winking

5 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Aveam varsta "Nu te intereseaza" si a fost "Nu-ti spun".
Faci cumva un fel de recensamant sa vezi cand si cum au fost saruturile?

| sonya69 a răspuns:

Pai sincer sa spun inca nu am avut primul sarut, desi unii ma cred nebuna pentru ca am 15 ani. Pur si simplu astept persoana potrivita pentru acest moment special il pot numi.

| darkglass a răspuns:

La 15 ani si a fost.ciudat!

| Vlad93 a răspuns:

La 11 ani a fost ca in al 9-lea cer dar din pacate a plecat in Canada in clasa a 5-a si inca o mai iubesc si ma bucur pentru ea foarte mult si ma bucur si pentru prietenul ei ca a gasit o fata de nota 100

| CreatssaBaiiInteligentule a răspuns:

La 11 ani.xD "Baiatul" m'a intrebat daca vreau sa fiu cu el, si pentru ca imi placea, am acceptat.A 2-a zi m'a sarutat in curtea scolii.rolling on the floor