| M1HN34 a întrebat:

La cati ani ati avut primul sarut si unde? Eu l-am avut la 9 ani la scoala.

6 răspunsuri:
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

La gradinitalaughing am fost pentru 3 zile cu batausul "gradinitei"laughing) si ne-am pupat in spatele bancilorlaughing)

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

La varsta de 6, aproape 7 la gradinitalaughing.
Era un baiat cu care ma intelegeam fff bine. Si o fata a zis ca nu avem curaj sa ne pupam, si noi am zis ca da, si am facut-olaughing!
LoL.
Hai, comentati aiurea ca eram prea mici chatterbox!

| ZaKid a răspuns:

La varsta de 13 ani, mai exact la scoala.
Si a fost super; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma faceti sa ma simt batran rau...lol.La 18 ani sad

| Roxana_2818 a răspuns:

La varsta de 10 ani. Nu-ti fa probleme ca ai fost mic pentru primul sarut, conteaza ca persoana respectiva sa-ti fie pe plac pentru ca stii cum se spune.primul sarut nu se uita niciodata.

| ella_1821 a răspuns:

Eu m-am sarutat la 15 ani fara o luna!