| irinel01 a întrebat:

La cati ani ati avut primul sarut :X?

12 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

16 ani.

| TheUnForgiveN a răspuns:

Ce-i ala sarut?

| LaNaibaa a răspuns:

12 aniwinking`

| FuckTWorld a răspuns:

La 155 de ani am avut primul sarut, momentam am 220 ani astept sa ma omologheze in Guinness World Records pentru faptul acesta, si pot sa mor fericitlaughing, insa astept sa am si primul act sexual pe la 180 ani.

| ToniBoai a răspuns (pentru FuckTWorld):

Daca vrei sa glumesti fa-o cu cap. " momentan am220 ani, astept sa am primul act sexual pe la 180"? Serios?

| FuckTWorld a răspuns (pentru ToniBoai):

Pai nu aveam nici un scop sa glumesc, totul era scris la caterinca, daca intelegi, cum sa raspund la o asa intrebarehappy. Sper ca te-am lamurit, nu pot nici macar sa glumesc pe o intrebare de genul acesta.Numai Bine!

Răspuns utilizator avertizat
| Oaste a răspuns:

Pe cand eram inca in burta

| rizbytzu a răspuns:

13 ani

| hunterboy a răspuns:

11 chiar daca unii o sa spuna ca am fost prea devreme!:-P

| Alinutzy a răspuns:

La 10 ani big grin