| Noname69 a întrebat:

La cati ani ati facut sex prima data? :d

Răspuns Câştigător
| Angellina a răspuns:

La 15 jumate. acum am 18.

apropo fetelor, de ce mai putin de 10% din fete recunosc ca au facut sex/dragoste? e ceva normal zic eu. plus ca baietii care nu`s virgini [si sunt destui], doar n`au facut`o cu papusi gonflabile, nu?

sa fii sau sa te pretinzi sfant nu e apreciat, sa fii destept si sincer e apreciat.

24 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Sunt virgina si am 14 ani
tongue

| danutza a răspuns:

Eram majora si cu drepturi legale big grin

| Cryssy a răspuns:

Sunt virgina tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveam 21 si asta abia dupa casatorie a fost... si a fost super!

| biby29 a răspuns:

Sunt virgina inca...si am 17 anitongue

| sylver69 a răspuns:

Nu stiu protestez...am fost violat.laughing la 16 ani de una de 18.

| Guitarlove a răspuns:

Virgina, 14 ani happy

| daii a răspuns:

Is virgina incahappy si am 15 anibatting eyelashes

by daiiwinking

| Antonimu a răspuns:

Baiatu v-a intrebat "la cati ani ati facut sex pentru prima data"... nu v-a intrebat daca sunteti sau nu virgini/virgine happy

| sebastian_7562 a răspuns:

Alinu stiu...rolling on the floor ai fost mortala. sex nu am facut... eventual dragoste... la 16 jumate.

| aragon18 a răspuns:

Pai cred ca in lumea cealalta laughing))

| Aries90 a răspuns:

Am 14 ani si mi se pare normal sa fiu inca virgina. tongue

cami
| cami a răspuns:

Chiar pareti tare neinteresante ca spuneti voi "eu sunt virgina! eu sunt virgina". asa si? Lasati-le pe cele care si-au inceput-o sa spuna.

| Encore a răspuns:

Sunt virgin! ^^

| nimeni_1451 a răspuns:

La 16 ani jumate.winking

| Betty18 a răspuns:

Poi cred ca zic,, sunt virgina"ca sa se laude pentru ca sunt mandre de asta

sunt virgina si am 17 anirolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

ps:daca tot m-am bagat sa citesk intrebare si raspund, pai nu?laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

15 jumate...hee hee..si a fost super:X:X

| corinna a răspuns:

La 19

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| Madalina_4750 a răspuns:

18 jumate

| diabolika a răspuns:

Eu am 15 ani si inca nu am facutho!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

15.si nu regret.relatia mea cu prietenul s-a imbunatatit din toate punktele de vedere. e mult mai afectuos, grijuliu.simt ca ma iubeste mai mult,.,. dar nu pentru toate acestea am facut sex cu el...ci pentru ca am simtit ca sunt pregatita. pup

| Denii_9937 a răspuns:

Cred ca pe la 18-19 o sa se intample.thinking

| agirl1998 a răspuns:

Luna trecuta. La 15 ani.