| gabrielaoana11 a întrebat:

La cati ani credeti ca e bine sa incepi sa faci sex? dau funda

Răspuns Câştigător
| ciresicaSiatat a răspuns:

Lasand deoparte faza cu "cand esti pregatit",trebuie sa tii cont de varsta in primul rand,cand corpul tau este dezvoltat si nu risti sa-ti dereglezi ceva, 17, 18 este ideal, insa la fel de important este si ce simti tu, cand vei fii pregatita pur si simpluu vei stii!

18 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Cand te simti pregatita (preferabil dupa 18 ani)

| Neimportant a răspuns:

Atunci când te simţi tu pregătită şi când crezi că eşti în stare să rezişti. De preferabil dupa 16 ani

| Lummy a răspuns:

Cand te simti tu pregatita.

| Ofiintă a răspuns:

La fete incepand de la 18 ani tongue

| CandyES a răspuns:

"Normal" la 18hee hee, dar nu se intampla. fetele pe la 15, 16 unele fac acest pas iar baieti pe la 17, 18 big grin. Deci dupa parerea mea intre 16 17 sau 17 18batting eyelashes dar asta alegi doar tuwinking nu trebuie sa te iei dupa nimeni.

| YoYoLicious a răspuns:

La varsta la care o sa incetezi sa mai pui intrebari prostestihappy

| summer12 a răspuns:

Nu mai devreme de 18

Răspuns utilizator avertizat
| gaby37 a răspuns:

De la 17 ani corpu e pregatittongue

| cristorindo a răspuns:

La orice varsta dupa 14 ani de fapt nimeni nu iti poate spune decat tu cand esti pregatita fa-o!

| Vladuthz a răspuns:

Normal la 18 ani, dar pot fi si exceptii

| GigiSecuristu a răspuns:

Cand ai chef tu sa faci atunci apucate. Bafta

| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

Ai 11 ani, nu? Mai asteapta...

| MrSaxoBeat_8951 a răspuns:

17-18 ani e o varsta potrivita pentru sex.

| Claudiw a răspuns:

18 ani

| victor333 a răspuns:

Cand ai chef cand vrei sa incerci si aspectul acesta al vietii indicat ar fi cand nu o faci numai sa vezi cum e ci sa si ti placa de cel de langa tine

| deepenergy a răspuns:

Unele femei raman gravide la 16! Deci poti incepe de la 16(parerea mea)

| Brunette_3557 a răspuns:

Cand te simti tu pregatita:*