| ttyes a întrebat:

La cati ani credeti ca este cel mai bine sa incepi sa ai iubite?

Răspuns Câştigător
| GL88 a răspuns:

Ce copii retardati sunteti.
In primul rand cine a dat raspunsuri aici mai mult de 12 13 ani nu au.
Faza cu inceperea vietii sexuale la 16 ani mi se pare o tampenie chiar daca esti baiat.La 18 ani e cel mai indicat si vo spun eu din experienta mea ca mi-am incept-o la 16 si acum la 22 de ani am probleme destul de mari la corp.Si culmea pana sa nu mi-a incep eram sa zic asa totul perfect.
Deci numai comentati aiurea la 16 ani inca esti destul de imatur poti lasa repede insarcinata o fata iar prezevativele nu sunt tocmai asa de bune.
Dupa 18 esti mai altfel dezvoltat psihic si mental degeaba zici tu ca esti buricu pamantului psihicu tau reactioneaza alcumva
iar de avut prietena poti avea si de la 10 ani, in secoalu asta copiilele de 12 ani deja au copii ce te mai mira

21 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

De la varsta in care simti ca ai nevoie de cineva alaturi de tine in permanenta.La varsta in care nu mai esti sigur pe tine.La varsta in care ai nevoie de o imbratisare care sa te energizeze. Poti sa ii spui adolescenta.Uni sunt mai puternici si nu au nevoie de astfel de romante" si se descurca pana la o anumita varsta, pana cand ajung sa se simta singuri si uite asa tot avem nevoie de iubita.Nu te gandi de acum, daca nu simti nevoiawinking. Fereste trupu de masturbare.PA

| mona a răspuns:

Dupa 15 ani

Răspuns utilizator avertizat
| florinmsp a răspuns:

Normal este la 14 ani?straight faceTrebuie sa fii cam idiot sa folosesti cuvantul normal in siuatia data.laughing.La 14 ani nu poti vorbi de iubita, dar, prietena ai la cat vrei tu(varsta in care te maturizezi incat realizezi ca vrei sa experimentezi in ale parteneriatului intre tine si o fata)...acuma depinde si de tinetongue.

| neutrino a răspuns:

Este bine sa incepi atunci cand esti capabil. Este indicat ca la inceput sa incepi cu o singura "iubita".

| τττ a răspuns:

Pai normal ar fi dupa 14 ani.

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Pe la 14 happy

| Iunona a răspuns:

In perioada adolescentei fiecare flirteaza cu cineva, are intalniri sau place pe cineva. Dupa 14 ani poti avea o prietena si dupa 16 poti sa iti incepi viata sexuala.

| LaNaibaa a răspuns:

Dragostea nu are varsta! iti recomand de la 13-14 ani!winking bafta!

| d3javw a răspuns:

Sa zicem 13...14 asta depinde de caracterul tau daca incerci sa fi altcineva poti sa-ti faci si pe la 10, poti influenta toate fetele. Daca esti asa cum esti iti faci o prietena cand simti sau cand te indragostesti...

| irrumator30 a răspuns:

14-15 ani.

Viata sexuala de pe la 18 incolo.

| Forev3rAlone a răspuns:

Depinde...eu as spune un 15.

| Elly7890 a răspuns:

Dupa 14,15 ani sau depinde ce intelegi prin asta!

| Mlov3u4ever a răspuns:

Acum si copii la 7-8 ani spun k ai iubit/e;
)) oh go on..normal este la 14 ani

Răspuns utilizator avertizat
| ttyes explică:

Mersi all sunt cele mai multe raspunsuri la o intrebare de-a mea, eu am 13 si ma gandeam ca vara viitoare cand am 14 sa-mi fac o prietena sau iubita

| rico123 a răspuns:

Pai sti cum se zice dragostea nu are varsta dar, normal pe la14 ani!

| Andreeaaaaaaaaaaa a răspuns:

Minim 15

| danut47 a răspuns:

Depinde de caracterul tau.
Da normal e la 14 anibig grin
Funda?

| danut47 a răspuns:

Depinde de caracterul tau.
Normal 13-14 ani.
Bafta!
Dragostea nu are varsta.big grin
Funda?

| AlexandruIuilian24 a răspuns:

Si eu tot pe la 14 ani zic ca este ok... big grin Iar viata sexuala, ca baiat pe 16...