| andreea_6710 a întrebat:

La cati ani poti avea primul sarut?

19 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Nu conteaza varsta el va veni mai tarziu sau mai devreme

| ashley26pink a răspuns:

La cati ani vrei tu
important este sa te placa si sa il placi pe acel baiat
daca e sa o iei asa...cam dupa 12 sau chiar la 12...
asta nu depinde de varsta ta...ci de dragostea dintre tine si acel baiat.

| BrUnEtA_2704 a răspuns:

Y am inceput de la 12

| lovesweetlove a răspuns:

Pai, eu de exemplu am avut primul sarut la 14 ani...nu conteaza varsta cand e vorba de un sarut.sunt multi care o fac de la o varsta mult mai mica, nu este nimic periculos in avea un sarut, asa ca poti incerka la orice varsta, mult noroc!winkingwinking

| validana a răspuns:

Totul depinde de tine! Te poti saruta atunci cand doresti tu(cu baiatul care vrei).

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Nu conteaza la cati ani poti avea primul sarut.Conteaza ca acesta sa fie cu iubire si din dragoste.

| Dorin_3577 a răspuns:

Eu am inceput la 10 anii

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Nu conteaza.

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Bine ca te lauzi dorine ca ai inceput la 10 ani.Banuiesc ca tu aveai prietena de la 6 ani sau chiar mai devreme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de tine...eu de ex am avut primul sarut la 11 ani
tongue

| ßέßέ a răspuns:

Cand se trezeste instinctul de pupacioasa in tine. Cum dai de primul' cum vrei mai mult si mai mult! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarutul nu este ceva rau. poti sa o faci cand vrei. Eu cred ca aveam 11 sau 12 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 anii

| yonyxu a răspuns:

La cati ani simti nevoia.si bine inteles daca ai cu cine! happy. nu prea conteaza varsta.big grin

| pufulik a răspuns:

La 30 ani incepi. apoi la 40 ani mai inveti cum merge treaba. iar la 50 ani ajunge sarutul adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am avut la 10 ani:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare normal sa-l ai dupa 16 ani.

| forever4you a răspuns:

Nu conteaz eu l-am avut la 11

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cati ani vrei tu la 12 sau chiar mai devreme dar doar un sarut sa nu ajungi mai departe