| ĄŇÐİ a întrebat:

La cati ani v-ati indragostit prima data? Unde? Cum? Spuneti totlaughinglaughinglaughing

13 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

La 14. Eram la tara si am vorbit cu un baiat. Well, de fapt el vorbea cu mine pentru ca se dadea la mine, iar mie a inceput sa-mi placa din simplul motiv ca stia sa vorbeasca, vorbea si se comporta frumos. Auzisem de el, dar nu il cunosteam personal. Oricum asta a inceput printr-un simplu joc, el se dadea la mine si eu intram in jocul lui, si acest joc a dus la... dragoste.

| Nextone a răspuns:

La gradinitahee hee Dar indragostit, indragostit m-am indragostit la prima vedere la 12 ani si acea imagine mi-a aramas in minte pana azi si imi va ramane mereu, acum sunt cu el de 2 ani si ceva si totul este superlove struckhee hee

| Adorable a răspuns:

Aveam 6 ani si eram la gradinita. happy
A fost prima mea "Iubire".

| Daria a răspuns:

Prima data la 13 ani.Acum am aproape 14 si inca sunt indragostita de el. day dreaming. A fost prima mea dragosteday dreaming, din pacate e una neîmpartasita.Ma multumesc cu faptul ca il vad in fiecare zi la scoala si vorbim, atat.sad
Oricum tin la el mult, mult, mult.love struck

| paupaulapaulina a răspuns:

La 11 ani jumate. La spital... O venit unh baiat la noi in salon ( La mine si la cateva fete ) si ne-am jucat tot felul si dupa o plecat si si-a uitat telefonul la mine pe pat... love struck Observand asta am asteptat pana sa-si dea seama straight face.

Cand a venit m-a rugat sa il dau, dar, in zadar...

Dupa aproximativ o ora m-a intrebat ce vreau de la el si nu i-am spus nimic insa dupa o clipa el s-a intors cu privirea la mine, iar eu i-am soptit la ureche :

Te iubesc din toata inima mea love struck love struck love struck

Si dupa ne-am sarutat toata, toata noaptea... love struck love struck love struck

Si daca ma crezi si acum mai vb la telefon si ne iubim love struck kiss love struck kiss love struck kiss

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Cu toate ca nu prea vad scopul de a pune aceasta intrebare, am sa raspund din lipsa de ocupatie laughing...Pai.cred ca la 8 ani cand am iesit pe afara si mi-a facut un prieten cunostinta cu un baiat cu un an mai mare decat mine.[Cei drept, tipul era si inca este dragutlaughing dar e cam dobitoc.] Asa, si cu timpul noi iesind si plimbandu-ne cu bicicletele. ne-am cunoscut mai bine si amandoi am simtit acelasi lucru unul pentru altu'. o simpatie ca sa spun asa laughing dar, nu s-a terminat cu bine toata treaba oricum big grin.

| AllStarConverse a răspuns:

Pot spune ca de la gradinita laughingat mi. a placut primul baiathappy

| theorizer a răspuns:

Inca nu m-am indragostit, dar daca se nimereste, te si anunt :-

| Соlorful a răspuns:

La 6 ani, la gradinita laughing imi placea de un baiat blond laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La gradinita happy.
Eram noua in aceea grupa nu stiam pe nimeni, si eram o fire timida deci greu ma adaptam.
Si era un baiat Robert Munteanu, imi placea mult ...mult!
Toate fetele il placeau si eu am avut norocu ca la fiecare serbare sa dansez cu el devil, teapa fetelor! Ce geloase erau tipelehee hee.
Mai ales una, Naca, facea spume oh go on.
Cand m-am jucat cu el si prietenul lui cel mai bun Stefan toate fetele erau geloase, si imi placea sa ma joc cu ei. era mai interesant sa construiesc un oras din cuburi decat sa ma joc cu papusile laughing.
Dar cred ca pasiunea am preluat'o, mereu am fost asa...am vrut sa imi arat ca's mai buna ca pot avea ce nu am! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare patetic sa te indragostesti la gradinitalaughing) poate doar o prietenielaughing) prima oara... m`am indragostit la 12 ani! Eram in culise la un concurs de muzica...prima data cand nu concuram! O prietena comuna ne-a facut cunostinta! Peste un timp am ramas doar noi in culise. mi-a zis ca ma place si a inceput totul! A fost cea mai minunata noapte!

| razvy_4334 a răspuns:

Eu m-am indragostit prima oara la scoala cand o fata a venit de la alta scoala, iar acum suntem iubiti.Mam indragostit la varsata de 10ani

| Alisuca_2812 a răspuns:

Bunahappy
Prima dragoste?laughing
Vaiii:X
Cate amintiri amlaughing
Pai primathinking
A fost pe la 5-6 anilaughing
Cand eram la caminlaughing
Si un baiat de care imi placea mie ma ajutatlaughing
Adikca hai sa povestesc. Deci eram la camin dimineata si mie imi placea de ellove struck numele lui era mariuslove struck acu sunt in clasa a5-a si tot sunt in scl cu ellaughing
Si acu cre`c ma pklace ellaughing
Ma rog
Si plangeam pentru ca o fata mi-a luat creioanele coloratelaughing
El a venit la mine:o
Si m-a luat de mana asa frumos...si spunea gata, o sa fie bine, nimeni nu se supara de la niste creioane. apoi ma pupaat pe obraazlove struck doamnelaughing Apoi cre`c am mai fost indragostita la 8 anihappy. cls a 2-alove struck apoi prin cls a4-alove struck acum un anlove struck si jucam adevar sau provocare si m`a sarutat pe buze chiar baiatul care imi placealaughinglove struck
Fundaaa?hee hee
Sper ca ti-au placut povestile melelaughing