| sooperalina a întrebat:

La ce atrag baietii atentia cind merg la intilnire prima data cu o fata?

Răspuns Câştigător
| Nicoleta1621 a răspuns:

La comportamentul tau.la cum vorbesti.la cum arati.dar in ziua de azi cam asta conteaza cel mai mult daca ai sani si fundu mare...ce simti mai putin.

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

La decolteul tau neboonoolove strucklove strucklove struck

| cristyblondu a răspuns:

Nu-i adevarat ca fundu si sanii.prima data te uiti la fata cum arata. dupa aceea la cum ee imbracata si la corp normal ca asa se uita si fetele.si apoi te uiti la cum vorbeste ce vorbeste.o vezi ce fel de fata ee o analizezi... nu gata te duci te uiti mama are decolteu are fund gata o combin si ea sa fie curva curvelor si proasta proastelor da bine ca unora baietii le plac si asa fetele laughing

| BeFree a răspuns:

Eu sincer ma uit la ochi prima data... dar dupa cum spuneau si alte persoane majoritatea se uita dupa "caroserie"

| sooperalina explică:

Aha merci chiar e adevarat

| Nicoleta1621 a răspuns (pentru sooperalina):

Dami funda:X atunci.

| sooperalina explică:

Da.si daca nu esti cu decolteu?