| krina07 a întrebat:

La ce atrage atentzia un baiat cind vede pentru prima data o fata?

7 răspunsuri:
| bogdan74688 a răspuns:

Mie sincer, ochii ei. Acolo ma uit prima oara. Daca sunt si albastri, deja-mi place.

| zelda a răspuns:

Prima oara cand o vede e clar ca frumusetea exterioara, trasaturi fine si alte chestii. Dupa ce o cunoaste, nu numai frumusetea exterioara il atrage, ci si cea interioarawinking.

| AnemonaP a răspuns:

La frumusete cred

| TeenWolf a răspuns:

Sinii posteriorul & talia happy big grin...
Iar apoi si la personalitate big grin

| Spritero a răspuns:

Ochii,sanii:X si posteriorul:X

| OanaAndreea16 a răspuns:

Pai depinde. Parerea mea ca fata este ' posterioru` & sanii '. Nu multi se uita la chip, si altele.

| sabadios1 a răspuns:

Fata sani si fund. In ordinea asta