| inna a întrebat:

La ce esti dispus/a sa renunti pentru dragoste?

Răspuns Câştigător
| AlecSSyA a răspuns:

Este cam complicata intrebarea deoarece difera de la persoana la persoana.Eu cred ca pentru acest sentiment multi oameni ar renunta, au renunta si renunta in continuare la foarte multe lucruri atat bune cat si rele asumandu-si uneori si riscuri.

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu la prea multe.Sunt destul de orgolioasa si comoda.Prefer sa fiu iubita decat iubeschee hee

| Alisa a răspuns:

Pai nu as renunta la nimic. daca ma iubeste cu adevarat ar trebui sa ma accepte asa cum sunt, fara sa renunt la nimic, deoarece eram pe punctul de a renunta la multe, in special era sa imi las familia, si mi-am dat seama la timp ca as face cea mai mare prostie, ca nu merita.

| Sოﺁℓε a răspuns:

La multe

| bluerose a răspuns:

Dar de ce ar trebui sa renunt la ceva?

| katia a răspuns:

Sunt dispusa sa renunt la tot pentru sotul meu! Dar cand o sa avem un copil o sa fie pe locul intai iar sotul trece pe locul intai jumatate!

| zatz a răspuns:

La propria persoana.

| jankistu a răspuns:

Complicata intrebare. in cazu meu... la vicii si la stilu de viata(cam greu da as incerca)

| ZuAgain a răspuns:

Pana nu cunosti dragostea adevarata nu poti sa spui asta.
Dar eu zic ca la multe lucruri.
Din ce intrebare ai pus imi dau seama de 2 lucruri
1.esti curioasa sa afli
2. te afli intr-o situatie de gen:
Ai un iubit, familia nu e de acord cu el, nu sti sa alegi intre cele 2.
In al-2-lea caz cred ca ar trebui sa te gandesti cum va fi daca iti lasi familia pentru un baiat.
Eu cred ca poti trece peste o despartire daca despre asta e vorba.

| bobo_2128 a răspuns:

La tot ce mi s-ar cere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cine? la vreo 30 lei. hai 50 cu servicii complete. dar cu cine inna?

| catalinutza_8298 a răspuns:

La nimic laughing glm Lathinking de fapt nu glumeamworried chiar nu as renunta la nimiclaughing

| Anyloyw a răspuns:

Eu sunt dispusa sa renunt la totul pentru DRAGOSTE pentru ca dragostea este o parte din viata noastra fara dragoste am fi nimic nu am avea nici o valuare, E corect la unele lucruri e greu sa renunti chiar daca e pusa in jac Dragostea dar risc.