| cosmin986522 a întrebat:

La ce se uita prima data o fata cand vede un baiat pe strada? ma refer la corp

Răspuns Câştigător
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Eu ma uit la picioare, prima data laughing
Apoi, daca am ocazia, ma uit si la ochi, la cum e imbracat, la ce fel merge laughing

13 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

La cocosel

| BiuL a răspuns:

Depinde ce are baiatul ala care sa atraga atentia. Eu ma uit la fata, eventual la umeri, brate, piept.

| RAY a răspuns:

Daca are haine de firma, daca e bogat atat restul sunt basme, unele daca ai patratele da e bine sa ai si in cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ochișori puppy dog eyes

| Green66 a răspuns:

Probabil la părul din nas.

| justadream94 a răspuns:

Trecand peste privitul fetei care e comun fete/ baieti stilul vestimentar joaca un rol important.Cam greu de spus la ce se uita prima data..Fiecare fata este diferita. unele se uita la fund, altele la forma corpului, altele la inaltime.

| clickkcilc a răspuns:

Cred ca ochi si apoi ce se observa intre craci. daca e un tip mai comun. daca e sportiv probabil ii sar in ochi formele, daca e prea slab cred ca la genunchi laughing

| anonimaaa01 a răspuns:

La față.

| Kattth a răspuns:

Eu prima oara ma uit la fata lui, daca este frumos si mi-a captata atentia ma uit si la modul cum e imbracat si apoi la corp.

| Lucitu a răspuns:

Depinde de fata...

| starall a răspuns:

La ochi!

| Katiekitty a răspuns:

Depinde de fata acum la ce se uita, in orice caz cred ca la fata se uita cand vede un baiat ca pozitia cocoselului nu are cum sa o vada prin pantaloni, poate daca umbla nudlaughing

| DnaSubstantiv a răspuns:

Majoritatea fetelor se uita la fata si freza.Altele la felul in care mergi. Cele perverse se uita la fund, muschi, dar te asigur ca toate fetele sunt perverse laughing