| denisaalexandru01 a întrebat:

La ce te uiti prima data la o\un baiat\fata cand\o\il vezi?

17 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

S-a mai pus intrebarea asta.

Perceptie globala, fata, ochii >> privirea, zambetul, discursul >> rasul, buzele, gatul, sanii, funduletul, mersul/gesticulatia, picioarele.

| MM a răspuns:

La ochi.

| bluesky a răspuns:

La ochi, la cap in de fapt dupa il privesc de sus in jos :X

| theodoraafi a răspuns:

La ochii, zambet, corp, cred ca il analizez din cap pana in picioare:X

| Crs a răspuns:

Ochi

| Anca a răspuns:

Privire, zambet, umeri, gat, maini, corp in general ( constitutia corporala), mers, gesticulatie, apoi vocabularul.

Cam in ordinea asta analizez un baiat-barbat.

| Rosalie_9695 a răspuns:

Ochi, par si zambet big grin

| Kidu a răspuns:

La ochi.happy

| LaMisto a răspuns:

Toata lumea la ochilaughing EU sincer prima data ma uit la FUND:X:X:Xdevil

| alexxaz a răspuns:

La chip

| buburuza_2933 a răspuns:

La fata pima oara, dupa aia la miini.si la final la incaltaminte happy

| Neamtu a răspuns:

Eu la o fata: Privirea!

| onlyone a răspuns:

La podoabe in special alea

| adelutza_9680 a răspuns:

Il analizez din cap pana in picioare.Este foarte important aspectul fizic, dar si personalitatea este importanta intr-o relatie de lunga durata.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

LA FATA, zambet, fizic, creierlaughingsi daca are casti in urechi(glumbig grin!

| anonim3 a răspuns:

Chipul apoi corpul

Răspuns utilizator avertizat