| DeeepEyesClau a întrebat:

La ce va ganditi cand folositi smiley-ul asta: >:? De exemplu, il folositi cand flirtrati cu altcineva? Sau in care alte cazuri?

3 răspunsuri:
| LittleDrop a răspuns:

Folosesc smug cand propun ceva cuiva, o iesire spre exemplu, sau cand o prietena imi poveste de un tip pe care l-a vazut si i-a placut. laughing

| GenesisXD a răspuns:

Salut, eu il folosesc atunci cand fac o propunere, iar daca imi dau seama ca vorbesc 'indecent', pun imediat ''blushing'', ca sa nu para ca sunt nesimtitalaughing)

| Andrassian a răspuns:

Eu il folosesc atunci cand spun un lucru de care sunt mandrusmug. tongue