| DonVagos a întrebat:

La ce varsta ar fi cel mai bine sa imi incep viata sexuala avand in vedere ca acum am 15 ani si sunt baiat.

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Dupa 16 ani ar fi indicat atat pentru baieti cat si pentru fete. Esti inca intr-o perioada de crestere accelerata, poate nici complet informat despre ce implica inceperea vietii sexuale, mai ai rabdare un pic.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| clickclicksnap a răspuns:

La varsta la care ai destula minte incat sa stii ce implica asta din toate punctele de vedere: sentimental, psihic, fizic etc

| clickclicksnap a răspuns:

Si dupa cate.mi dau seama nu esti pregatit din moment ce intrebi lucrul asta, no offens. Numai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomandat este peste 18 ani dar acum este alegerea ta
Bafta!winking

| Valentino46Rossi a răspuns:

17-18.