| Beatrice002 a întrebat:

La ce vârsta as putea sa îmi pun busuioc sub perna sa îmi visez alesul? Eu am 15 ani și sunt doar curioasa

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa implinirea varstei de 25 de ani este inducata aceasta metoda foarte precisa de a-ti cunoaste alesul, sufletul pereche. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu chiar crezi în aşa ceva, mai bine caută-ţi singură un băiat şi nu lasa să îţi vină în ajutor o plantă aromaticabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Suki08 a răspuns:

Nu credeam ca in 2018 mai sunt persoane care cred in porcariile astea, daca ar fi adevarat ce rost ar mai avea viata?

| Alecsandriii a răspuns:

O prostie...

Răspuns utilizator avertizat