| LostInDreams a întrebat:

La ce varsta ati avut parte de primul prieten/a, primul sarut?batting eyelashes

11 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Pe la 13 ani happy A fost superb! O sa-mi aduc aminte toata viata. A fost obsesia mea 5 ani respectivul happy
Imi aducea la fiecare intalnire un trandafir rosu, la care noi ii spuneam "gogosar". Am amintiri f placute de atunci happy
Nu s-a pus problema de sex, sau altceva. Tin minte ca tremuram de emotie cand il vedeam laughing Aveam la fluturi in stomac... happy L-am revazut anul trecut. dupa vreo 3-4 ani de cand nu-l vazusem deloc si aproape ca nu ne-am recunoscut. happy A fost ciudat sa-l revad si sa-mi dau seama ca e alt om si era asa ciudat ca nu mai aveam emotii si ca vorbeam cu el altfel, ca 2 oameni maturi. Foarte ciudat sentiment happy Oricum ramane iubirea copilariei mele happy

| Whatthehell66 a răspuns:

Anul trecut:X:X:X [12 ani]

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

La 12-13 ani.

| JustMe a răspuns:

La 13 ani

| dsada a răspuns:

La 12 ani ( acum o luna a fost primul sarut)

| dsada a răspuns:

A fost la el acasa sora lui nu ne lasa in pace pentru ca noi vroiam sa fim singuri si cand a iesit din camera a venit spre mine si ne-am sarutat pentru ca dupa acea a venit iar sorasa in cameralaughing dar a fost misto

| Irinuca_5591 a răspuns:

La doisprezece ani intr-o zi de noiembrie, imi aduc aminte ca era foarte frig. Regret ca am avut parte de acest moment memorabil atat de devreme. Sarutul a fost grozav, pacat ca eram atat de naiva incat nu am ales persoana potrivita. Daca il intalnesc acum ma fac ca nu il cunosc.

| Freak_6887 a răspuns:

La 12 ani day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am facut prieten acum doi ani. acum am 17 ani si m-am sarutat de multe ori cu prietenul meu pe nume vali si te sfatuiesc sa nu faci asta pana nu esti mai mare

| TheButterflyEffect a răspuns:

L-am avut la 12 ani... Intr-o zi de februarie, mai exact 14 februarie. Ma bucur ca l-am avut cu el, pentru ca i-am luat primul sarut si asta nu schimba nimic. love struck

| luzy_5632 a răspuns:

La 12 ani...