| CristinaElena96 a întrebat:

La ce varsta ati avut prima relatzie? a fost frumos?:X
:*

Răspuns Câştigător
| lindsay a răspuns:

Relatie de prietenie ca nu se poate numi altfel la 15 ani. Nu pot sa o numesc dragoste ca nu a fost. o atractie fizica foarte puternica da. Nu a fost frumos pentru ca el nu a tinut la mine si m-am trezit ca e cu alta. Prima relatie adevarata ( urmatoarea si actuala de altfel) a fost la 16 ani. Am invatat ce e dragostea cu baiatul respectiv. Si am trait momente exceptionale si inca traiesc.

9 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Pai aveam aproape 18 ani, el fiind primul meu prieten. Suntem si acum impreuna, de 8 luni de zile. Este o relatie frumoasa, dar luptam, pentru ca mama mea nu este de acord cu el si facem multe sacrificii sa putem fi impreuna. Dar atata timp cat ne iubim putem trece peste orice obstacol.

| GdX a răspuns:

20 de ani si inca prefer sa fiu solobig grin dar nu ma supar cand apare cate ceva pentru cate o searatongue ca doar suntem oameni ce naiba.

| Marcelino a răspuns:

13 ani si nu.

| KiddSimo a răspuns:

Draga mea daca te referi doar la o simpla relatie...hahaaa a fost demult.nici numai stiu cand amn avut primul prieten.ptr ca in perioada copilariei iti imaginezi ca stai cu Brad Pitt sau cu nu stiu cinethinking Daca te referi la prima relatie in care am facut sex.pai pe la 17 ani asathinking acuum cateva luni.si da a fost frumos pentru ca mi-am gasit parteneru` perfect:X

| diiiiiannnnaa a răspuns:

La 15 ani happy si inca continuahee hee love struck facem 2 ani in octombrie happy

| lastman024 a răspuns:

La 13 ani prima. a fost frumos, dar ea s-a mutat foarte departe exact cand iubirea era mai mare

| ladygaga_9914 a răspuns:

Pai am 14 ani si n-am avut inca prieten

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca astept.(16 ani)