| MiReLa_3183 a întrebat:

La ce varsta ati avut primul kiss french; )) si cum a fost?big grin; )) am 17 ani si 4 luni.si ink nimicbig grin...nici o relatie ...nici un sarut.(oricum nu sunt speriata de asa ceva. doar ca vreau sa vad alte experiente? (mai mult)

Răspuns Câştigător
| Alisa a răspuns:

Paiiii eram mai mare decat tine cu cateva luni, adica aveam aproape 18 ani cand am avut primul meu sarut cu persoana iubita. Unii ar zice ca e prea tarziu, dar eu nu regret pentru ca a fost un lucru minunat mai ales ca e primul meu prieten si ma iubeste si ma respecta.
Nu ai de ce sa iti faci griji ca nu ai avut prieten pana acum, o sa apara iubirea si pe strada ta si o sa fii apreciata fiind o fata cuminte si la locul ei. Fa-te respectata si totul va fi bine.
Bravo si bafta in continuare! Nu te grabii, doar atat iti spun!

16 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Eu am avut parte de primul sarut pe la 15 ani si a fost frumos cu un baiat deosebit! O sa ai tu parte de iubit si de primul sarut, ai timp suficient!

| SweetCandy a răspuns:

Prima data la 14 ani si 9 luni parcalaughing oricum eram destul de maricicalaughing cum sa fie? sincer... a fost cu o persoana de care nu as prea vrea sa-mi amintesc acum, asa ca eu consider primul french kiss cel cu actualul meu prietenwinking a fost mult mai promitatorbig grin

| Marcelino a răspuns:

14 ani si a fost super tare.Nu pot sa descriu senzatia.

| Abcdefg123 a răspuns:

Wow;]]. acum nu prea mai vezi virgine la 17 ani. dar amite "nesarutate". sorry de expresie :*...

Pai la 12 ani. si a fost thinking perfect :]

Bafta si tie :*

| lavynika a răspuns:

13 ani... a fost fantastiiiclove struck

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Pey prima data la 14 sau 15 ani.nu imi stiu exactconfused si a fost ceva pe neasteptate si m-am cam speriatrolling on the floor pentru ca nu ma asteptam nici sa ma pupe dar sa ma sarutelaughing trebuie sa recunosc ca baiatul stia ce facelaughing si a fost frumoslove struck sper sa ai parte cat mai curand sa vezi si pe propria piele cum ehee hee kiss>big grin

| J0hn a răspuns:

Daca ma crezi sincer la 7. nu stiam eu ce e ala. si dupa unu corect a fost pe la 14. dar primul la 7 big grinlaughingbig grin

| Jurnaldedecembrie a răspuns:

Aveam exact varsta ta big grin

| Anonim_1434 a răspuns:

10 ani.first french 13. day dreaming

| IIIx333III a răspuns:

Pai, primul meu sarut a fost acum cva timp. Eram cu o colega afara si cu iubitul meu. Eu am 12 ani jumatate si nu m-am mai sarutat pana atunci, dar el are 14 si a mai facut-o de cateva ori. A fost foarte sincer. Adica... noi ne spunem totul, suntem cei mai buni prieteni.
Asa ca i-am spus [pentru ca se ruga de mine] ca e ok, si ca ne putem saruta. Asa ca el a venit spre mine plin de emotii, dar nu m-a sarutat. Cand vroiam sa il sarut nu puteam, pur si simplu imi era rusine, si il luam in brate si incepeam sa rad. Dar, dupa vreo 15 minute, ne-am sarutat. M-am speriat cand am simtit limba lui in gura mea Asa ca m-am dat in spate si am spui ca ii ajunge. Acum deja suntem "avansati" laughing. Este minunat sa saruti daca iubesti acea persoana!:X

| max_3105 a răspuns:

Pe la 4 ani la gradinita

| bea_6905 a răspuns:

Primul french l-am avut la 14 ani. big grin A fost frumos, desi n-am fost cu tipul respectiv numai o saptamana. laughing

| SergaTheBoy a răspuns:

Cred ca 11 anylaughing

| lacilaci19 a răspuns:

Paithinking la 13 anitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. anul`trecut. 12 ani:X. in ora de tehnologie.love struck. la ora fixday dreaming. a fost frumos. de ieri totu` s`a terminatcrying 02. 07. 2010. regrete eternesad. si mi`e dor de el:-

| dori123 a răspuns:

Ma crezi ca l`am avut la 13 ani chiar de ziua mea, a fost cea mai frumoasa zi din an am avut fluturi in stomac... e un sentiment frumos zau