| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta ati sarutat pentru prima oara? Eu am fost un copil teribil de timid si pot spune ca am simtit cu adevarat "fluturasi" in stomac la primul sarutat cand aveam 14 ani.

Răspuns Câştigător
| meyryi a răspuns:

Stai linistit ...........si eu am fost si sunt ff timida si de sarutat am sarutat abia la 17 ani

10 răspunsuri:
| deeea28 a răspuns:

Eu la 16 ani si nu am simtit nimic sad...La 18 am simtit si eu cat de cat cand am iubit pentru prima data.

| elyssa20 a răspuns:

La 13 -14 ani, vai ce emotii, nici somn nu mai aveamhee hee

| JoJo a răspuns:

Tot pe la 14tongue

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@leinad eu la 13 ani jumate blushing doamne, ce "fluturasi"? aveam "fluturi" in toata regula big grin emotii, ametelii...pe urma 2 zile nu ma mai vazut la fata laughing pana mi-am revenit big grin. venea saracu in fiecare zi sa ma vada si sa ma "pupe" si el ...si eu "orgolioasa" ce eram (al dracul orgoliu ca mi-era mai mult frica, rusine) nu si nu si nu... ahhhh dee pana la urma ma zis acceptat laughing dar sincer nu cred ca se uita vreodata momentele astea :X... e frumos cand ti-aduci aminte happy

| duDu_8774 a răspuns:

Premu meu sarut a fost eri (Luni):X vai vai ce emotzionat am fosst big grinbig grin

| mariutza a răspuns:

Eu la 14 ani big grin...pff aveam si eu niste emotii si eram ff timida...saracu. cat se ruga baiatu de mine sa il las sa ma pupe.vaaihee hee dar pana la urma am cedat :X a fost primul meu sarut si nu o sa il uit niciodata happy

| GoSsip GiRl a răspuns:

De ziua mea cand am implinit 12 anihee hee straight face

| NYC a răspuns:

Pe la 13 ani... oricum a fost dulce si a fost cu baiatul potrivit!

| nicko a răspuns:

... 13... te-am intrecut.bweeey ++++dracuwinkingdevil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost la 13 ani! mi-a fost foarte rusine dar pina la urma am cedat!
daca cinstit nu mi-a placut deloc primul meu sarut! dupa aia imi venea sa vomit happy! iar dupa aia nu am iesit din casa o saptamana ca imi era tare rusine, imi parea ca de-amu toti stiu ca mam sarutat! intram in pamint de rusine!
dar acum imi place sa ma sarut cu presoana draga si atit! si chiar ii foarte placut!