| jupiter530 a întrebat:

La ce varsta e cel mai bine sa-mi incep viata sexuala?
Dau funda ptcel mai convenabil raspuns

Răspuns Câştigător
| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Acum nu mai suntem pe timpul lui ceausescu sau ma rog. acum fiecare isi incepe viata sexuala cand crede ca este binewinking si cu cine trebuie. acum daca ai de gand sa o faci cu unu azi si cu unu maine e treaba ta dar e mai bine in jur de 17 -16 si oricum depinde de organismul fiecaruia. sper ca te-am ajutat!

9 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Scuza-ma n-am inteles?! "CONVENABIL"?
cum adica Dau funda pentru cel mai convenabil raspuns? sa stii ca nu e de gluma cu inceputul vieti sexuale. nu poti spune scumpa mea/scumpul meu, ca in baza la cat de "convenabil" e raspunsul, sfatul pe care ti-l dam tu decizi sa iti incepi viata sexuala sau nu. ar trebui sa te gandesti bine la chestia asta. pe curand! kiss

| LeontinAndrei a răspuns:

Nu exista o varsta anume la care sa iti incepi viata sexuala. Comform legii, de la 18 ani ai voie sa incepi, insa asta depinde foarte mult de organism. Atunci cand simti ca esti ok si ca vrei si poti sa o faci, o faci. (varsta minima ar fi undeva la 14 ani, aproximativ, dar dupa cum am mai spus... depinde de organism)

| loundy a răspuns:

Dai funda pentru cel care iti zice ce vrei tu sa auzi?
Asa, si ca sa nu fiu off tpoic, 17-18 ani

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Dupa casatorie.
Fiindcă plata păcatului este moartea,
Romani 6:23

http://www.gotquestions.org/sex-before-marriage.html

| MasterYoda a răspuns:

Asteapta primele semne ale menopauzei

Răspuns utilizator avertizat
| redfear2694 a răspuns:

La 5 ani e cel mai binewinking

| jupiter530 explică (pentru redfear2694):

Ma gandeam sa incep de la vreo 3 ani dar imi era k sunt prea mare si mia tec vremealaughing

| Crisssuuu a răspuns:

18`laughing) majorrwhistling laughing) dar ti`o poti incepe ce varsta vrei.