| alexx77 a întrebat:

La ce varsta este normal sa incepi sa te masturbezi? Este bine daca incepi de la 13-14 ani? Si este bine sa te masturbezi? FundA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| catalin188 a răspuns:

Fetele incep de la 9-10 ani
nu va lasat baiet voi incepeti de la 7-8 ani

| FiTzOSsu a răspuns:

Pai la varsta asta iti vine chestia spe.m. cu care poti face copii happy eu zic ca e bine sa te masturbezi ca tise dezvolta penisul asa ca dai bice pana la 21 de ani are timp sa creasca

Răspuns utilizator avertizat
| pustoaica18 a răspuns:

laughinglaughing ce s-a prostit lumea! nu-ti face niciun rau, dar pana mea..."13-14 ani", crezi ca esti "smecher" sau cum sa spun?!

| cosminc a răspuns:

tongue eu am 13 ani si ma maturizez repede big grin