| Kokolina a întrebat:

La ce varsta este recomandat sa te dezvirginezi?

Răspuns Câştigător
| Simon_7286 a răspuns:

Cand te simti in stare s-o faci

53 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea....pe la 15 -17 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

16 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomandat este sa te dezvirginezi atunci cand esti pregatit/a atat psihic cat si fizic.....cand organele sexuale sunt in ultima faza de dezvoltare....blah blah..anyway recomandat ar fi pe la 17 ani cam asa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum sa iti zic.eu am 13 ani si deja am facut-o.nu regret de loc. m-am simtit bine.si am s-o mai fac.metode contraceptive...las`o dracu ca ai auzit de prezervativ.pentru mine totul e mai bine acum.si desi unii zic ca nu te mai dezvolti, eu si prietenele mele(care tin sa va anunt ca am facut toate in aceeasi saptamana)noua ni s-au dezvoltat sanii si fundulhee hee deci pentru noi totul e ok...si una dintre noi are 14 ani.si regreta ca nu a facut-o imi repedetongue asa ca fa-o!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e bine la virsta de 17

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 15 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 14 ani si m-a facut-o acum o luna si ma simt f bine si m-a durut putin dar trece, trebuie sa te simti uh bine...succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cam pe la 17 ani e recomandat spune medicul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cam pe la 17 ani jumate e recomandatpt. ca atunci ai ajuns la maturitate si organele tale sunt foarte pregatite si dezvoltate pentru. asa ceva... dar daca simti nevoie sa te dezvirginezi la o aola varsta poti sa o faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fgb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate spun ca dupa 18, dar nu stiu daca are vreuna 18 ani din cele care au lasat comentariii si nu mai gasesti una virgina! Un sfat de la mine: NICI LA 14, DAR NICI LA 18; O VIATA AI! Daca ai langa tine persoana care te iubeste si o iubesti nu mai astepta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cati ani iti vine chefu.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste 17

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vrei. daca vrei pl nu te opreste numeni. eu chiar le incurajez pe toete fetelewinking stai linistita ca nu se intampla nimicwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu din pacate am inceput la 14 ani, si chiar nu mo durut cd m-am dezvirginat(de lac) si nici nu mi-a curs sangehappyhappyhappy:X:X:X:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 17 ani si sunt virgina.am un prieten de 18 ani si el vrea sa o facem...nu stiu ce sa fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand esti pregatita fizic si psihic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu an 14 ani si jumatate si vreau sa ma dezvirginez este bine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi ia gandeste-te ca cica celulele spermatozoizilor sunt gata de pe la varsta de 13-14 si cred ca de atunci e bine sa te dezvirginezi! Ai grija...

| alexxxya a răspuns:

Boona

din cate stiu eu nu exista o varsta anume pentru asta... cand esti prgatita sa o faci atunci...big grin...

com a zis sh girl16flo ai grija. dupa sa nu iti para rau k ai facut acest lucru si mai ales persoana q care ai facut acest lucru.

:*

| JoKeR13 a răspuns:

Cand vr you! eu vr de acum chiar daca am 12 ani laughing

| mateo_6880 a răspuns:

Cand vrei uh eu am facut-o la de ziua mea la 12 si ai o senzatie super.profitati baieti cat exista fete

| seven_9309 a răspuns:

Cum spune si simon, cand te simti in stare s'o faci thinking ca varsta cred ca e mult mai bine mai tarziu.batting eyelashes 17-18 anibatting eyelashes

| 0sim0 a răspuns:

In mod normal dupa 18. E vorba de un proces al corpului, dar nu toti tin cont de asta.atata timp cat nu simti nevoia de sex poti sa mai astepti cine stie cine-ti mai apare in calewinkinglove struck, eu am 17 ani si ink sunt virgina si chiar nu mi se pare asa important a face sex atata timp cand nu simt nevoia. Dar sti, cum zice si mamahee hee daca nu mai poti tine in tine si ca hormonii umblu in corpul tau ca furnicile pe musuroi laughing atunci nu-i lasa sa explodeze in tine si simte-te binewinking e periculos sa stii cu hormonii astia daca ai prea multi e o problema si trebuie sa-i elimini ori prin sex ori in fiecare luna se elimina de fiecare data cand esti in zilele acelea. daca-i starnesti, declansezi s-ar putea sa ai probleme.(o prietena a patit-o si era s-o dea in leucemie)
De asta zic daca simti ca nu mai poti at. fa-o. bine ca tu te cunosti cel mai bine si tu decizi cand, unde si cu cine. Bafta!winking