| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta poti incepe sa faci petting fara haine?

Răspuns Câştigător
| SpeșălGirl a răspuns:

Eu zic ca dupa 15 ani.Sa zicem, 17 ani ar fi cel mai potrivit, nu esti nici prea mica, nici prea bataranalaughing.

5 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Aoleu... poti sa faci si sex, ca nu ne pasa. daca te arde... go ahead

| SefaTa97 a răspuns:

Bună.
Faci asta când eşti pregătită. Oricum după vârsta de 15 ani.

| MoxiMonny a răspuns:

Poți să faci la ce vârstă vrei, tu alegi, nimeni nu-ti poate interzice si chiar daca iti interzice tot cum vrei tu faci. Varsta recomandata este peste 16 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| Danysan a răspuns:

Dupa 15 ani dar e de e recomandat sa o faci la 18 deoarece un Petting scapat de sun control poate sa ajung usor intr-o partida de sex nebuna si nu stiu cat de pregatita esti sa faci asa ceva.