| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta ti se pare nomal sa-ti pierzi virginitatea ?

Răspuns Câştigător
| Notty a răspuns:

Pe la reo 17-18 ani, dar sunt unele fete care vor sa raman ''fecioare'' pana la casatorie si baietii le respecta dorinta. oricum nu e bine sa incepi devremewinking

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Teoretic asa pe la 17-18 ani, practic...atunci cand crezi ca ai gasit persoana potrivita

| doggie a răspuns:

Nu conteaza cand ci conteaza cu cinewinking dar cred ca trebuie sa ai cel putin 15winking

| drhotzu a răspuns:

Nu te stresa prea mult pe treaba asta... cand o sa se intample o sa se intample. fie ca e vorba de 14 ani fie 24.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce mama masii ca deja o dati rau in penibil cu intrebarea asta..parca virginitatea ar fi vreo boala si vrei sa scapi de ea..deci s-au pus mii de intrebari pe tema asta.eu zic sa cauti pe google cred ca gasesti mai detaliat.