| KDily a întrebat:

La ce varsta v-ati inceput viata sexuala? A meritat?

16 răspunsuri:
| christina1370 a răspuns:

17 & proud happy si da, a meritat, inca suntem impreuna.

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Ai idee cate tinere intre 25-32 de ani regreta ca si-au pierdut virginitatea dupa ce si-au gasit partenerul de viata adevarat? Cu rabdarea treci si marea.

| KDily explică (pentru NoOrdinaryHuman):

Intrebam din curiozitatebig grin nu vreau sa ma grabesc

| raluk27 a răspuns:

24 si nu a meritat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata a inceput cand m-am nascut. exista vieti paralele? poate pentru voi

| KDily explică (pentru anonim_4396):

Nu e nevoie sa o faci pe desteaptahappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru KDily):

E absoluta nevoie de cineva cu creier

| Larisssaa a răspuns:

Bună.
Viaţa sexuală este bine să o începi la +16 adică aşa e normal.
Dar asta tu decizi când vrei să ţi-o începi.
Baftă! happy

| Keith a răspuns:

La 16 ani dar a meritat, si inca sunt cu el.

| Nelamuritul a răspuns:

Eu nu mi-am inceputo dar cred ca cel mai bine ii de la 14-16.

| XyYx a răspuns:

La 18 ani si jumatate. A fost frumos insa ne-am despartit dupa 5 luni. happy

| FaraSperantaSEN a răspuns:

La 16 ani ar fi mai bine decat mai devreme

| Turok90 a răspuns:

La 6 ani mi s-a făcut sex oral de către o fată de 14 ani. happy Habar nu am cum a fost, am 22 de ani. Pot să spun că atunci am fost violat? Nu-i nimic. laughing cred că a meritat.

| viataeopoveste a răspuns:

Parerea mea ar fi sa o incepi de la +15 si cu persoana potrivita adica dupa o relatie de durata

| LuckyStarDiane a răspuns:

Daca ai intre 13-15 ani, nu merita..doar iti pierzi virginitatea! Dar daca ai peste 15-16 ani este ok happy parerea mea.

| Alex_Quickyboy_1997 a răspuns:

Te-asi sfatui sa nu incepi pentru ca nu e cine stie ce ma refer la o fata daca ai de gand sa o faci te sfatuiesc sa folosesti prezervativewinking.