| Allrc24 a întrebat:

La ce varsta v-ati pierdut virginitatea(fiti sinceri va rog)?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La 19 ani.

| elasexygagica a răspuns:

La 5 ani cu colegu meo de gradinitalove struck la mine in dulapiorlove strucklove strucklove strucklove struck

| CoquineNoire a răspuns:

Pey va fi jale pe aici daca e sa raspunda lumea serios, la cati boraci isi incep viata sexuala pe bancile gradinitei sau ale scolii primare.

| WooLove a răspuns:

Mai bine ti-o pierzi de cat te nasti ca sa scapi de o grija... ce minti bolnave auzi la 14 ai si tarziu...

| AndaWest a răspuns:

17,tu?

| ArcAnna a răspuns:

Mda de parca te'ar interesa

| Alis_5793 a răspuns:

Eu la 18 ani.

| Fre3Style a răspuns:

La 14 ani cam tarziu da na asta ehappy

Răspuns utilizator avertizat
| Alexutsa_2737 a răspuns:

La 14 ani atunci mi sa prut o varsta buna si cred ca o fata ar trebui sa o faca intre 14-16 ani