| alynkamalinka a întrebat:

La ce virsta ginecologii controleaza? ajutor!

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La orice varsta e nevoie. Pana la 18 ani, cu acordul unui parinte sau tutore legal.

| monique a răspuns:

La ce varsta vrei tu. Daca ai o problema, intrebare nelamurire, dar nu vrei sa iti umble in zona cu pricina, e suficient sa spui ca nu doresti acel lucru. Poti sa-ti iei singura o monstra de fluid/secretie daca iti este urat de ginecolog. Cel mai bine este sa mergi la o femeie, de preferinta cineva care este cunoscut ca fiind bun in zona.

Răspuns utilizator avertizat