| anonim_4396 a întrebat:

La ce virsta te-ai sarutat pentru prima oara? Cum a fost? Unde? Eu am 13, si mie foarte frica...

17 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Pe la vreo 13 ani si jumatate.A fost ciudat si prea umed.

| forever4you a răspuns:

Nu ai de ce sa-ti fie fricaabig hug este cel mai frumos sentiment pe care l-am simtit vreodatalove struckaveam 11 ani si eram afara cu niste prieteni si baiatul pe care-l placeam si el ma intreba-se cu vreo 2 ore inainte daca vreau sa fim impreuna si eu ii spusesem ca vreau sa ma mai gandesc, apoi in momentul ala el a venit la mine si m-a luat de gat si si-a apropiat buzele si m-a intrebat mai intai de ce sunt suparata si eu atunci i-am spus da adica raspunsul ca vreau sa fim impreuna si el atunci m-a sarutat love struck love struck love struck a fost...de visday dreaming

| unknow a răspuns:

rolling on the floor, 14 ani! oh go on si dupa asta, mi-am dat 3 palme ca nu-mi venea sa cred laughingrolling on the floor de fapt, il placeam de mult pe baiat, j el p mine la fel,. si am iesit la joaca si ne jucam pititea, j am cazut, culmea, ne-am tamponat si am cazu unul peste altullaughing... si atunci, ne-am sarutat! si toti au inceput sa aplaude si sa strige! si a fost wooooow!
si sa stii ca n-ai dc sa-ti fie teamabatting eyelashes

| Marynna a răspuns:

Nu ai de ce sa iti fie frica, nu e ceva care sperie oameniilaughing

| DacaTuSpui a răspuns:

La aproape 14 ani si a fost un moment de care o sa imi aduc aminte toata viata. Cu siguranta o sa il ai in minte pe acel baiat ceva timp, iar mai apoi o sa ramana o amintire placuta. Cat despre aceasta teama a ta, cred ca oricine a simtit-o inainte sa faca acest pas, dar o sa vezi ca nu ai de ce sa te temi, o sa fie bine. Sper ca te-am ajutat. Te pup:*

| Forevăr a răspuns:

Si mie mi-a fost un pic teama prima data big grin. Prima data m-am sarutat la 12 ani big grin. Nu trebuie sa fie planificat, totul vine de la sinewinking

| AlysaAly a răspuns:

La varsta de 14 ani am avut primul sarut, in parc, a fost super. Nu trebuie sa-ti fie frica de sarut, este foarte simplu, nu trebuie decat sa te apropii de el iar restul vine de la sine, ai sa vezi.
Success.

| ImHereForYou a răspuns:

Dc sa-ti fie frica?
E fffffffffffff frumos te simti ca in al 9-lea cerwinking

| NoNamess a răspuns:

In cls a4a. era doar o joaca [ la scoala ] dar de obicei tot la scoala pe hol nu conteaza unde. nu trebuie sa-ti fie frica e ceva normal relaxeaza'te si o sa fie ok :p Baftaaa.
FunDoi>>?

| Dyony01 a răspuns:

Creca d la 12 ani... acum am 13 jum love struck...

dc sa-ti fie frica? e cava supper frumos love strucklove struck; X

| Tinkerbell_5346 a răspuns:

La mine a fost la 14 ani. A fost foarte frumos. M-am sarutat in vacanta de Pasti langa un copac inflorit. Am simtit fluturasii in burtica, am simtic cum cheata in piept si ca mi se taie respiratia dar inima mea se umplea de bucurie, fericire cu fiecare miscare a buzelor si secunda ce trecea. As vrea sa simt acest sarut de fiecare data.

| ZuuZyYyYyZ a răspuns:

oh go on sa nu-ti fie frica :happy E placut sa saruti... de la 8 ani m-am sarutat primaoara laughing

| ERazvy a răspuns:

De ce sa-ti fie frica?

| Alexandra_6947 a răspuns:

Am 12 jumate

La mine nu s-a intamplat de mult si eram la scoala in clasa eram doar eu si el...m-am simtit cum nu am crezut vrodata ca am sa ma simt

Nu are de ce sa iti fie frica

| Daniela89 a răspuns:

Eu la 19 ani am avut primul sarut si a fost super.s-a meritat sa astept atata

| alexandra_6108 a răspuns:

Un sarut pe bune la 16 ani, cu baiatul pe care il iubeam [ iubesc] este normal sa ti fie tema, dar totul vine de la sine, daca stai bine sa te gandesti un prim sarut o sa ai intodeauna, adica cu fiecare baiat cu care o sa iesi o sa ai un prim sarut, iar de fiecare data o sa ti fie teama ca nu o sa saruti bine, dar va fi suficient sa te uiti in ochii lui si ai restul vine de la sine crede-ma

| Chikisay a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie fricalaughing nu ramai insarcinata stai calma