| Dmitrie10 a întrebat:

La citi ani ati avut prima relatie sexuala? Si ce locuri preferati pentru a face aceasta?

6 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Varsta,total irelevanta. Locul ideal nu numai a primei dati, ci a oricarei dati, e unul in care sa nu ne deranjeze nimeni.

| LobyCreW a răspuns:

13 ani am avut-obig grin cu o fata pe care am iubit-o ff mult dar m-a lasat in finebig grin am facut-o cu ea in scara bloculuihappy as fi preferat pe la un bordel:Xhappy

| Smeck15 a răspuns:

Pai. happy 14 ani happy acasa cand erau parinti plecatii.big grin

| Dmitrie10 explică:

Mmm.clar.dar eu am 15 ani si n-am avut nici-o realtie sexuala inca.

| Hollywood a răspuns:

15 ani, acasa.

| Alice_2590 a răspuns:

Aproape 17 ani.