| LanguageMaster a întrebat:

La facultate daca esti baiat cat timp dureaza sa-ti faci o prietena?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti sa-ti gasesti o prietena in orice moment. Nu exista un anumit moment care sa fie unul prezis/prestabilit. Se zice ca sufletele pereche se pot intalni, oricand si ori si unde. Trebuie doar sa ai rabdare. big grin

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In functie de atractivtatea ta, adica daca esti unul dintre ce 10% hot barbati vei gasi usor, daca esti printre cei 90% te vei milogi de una pana aia se va compromite cu tine, culmea si stiinta afirma asta

http://www.descopera.ro/......-de-moment

la menstruatie prefera beta la ciclu alfa, roaga-te sa fie toate la menstratie mai mereu, dar nu uita ca un alfa deregleaza ciclul femeilor asta s-a aflat printrun stuiu la o manastire unde toate aveau ciclu in acelasi timp

| corbulalbrosu a răspuns:

De la 1 la 4 ani in cazul fericit. Dar la fel de bine exista si posibilitatea de a nu reusi. Depinde de sansa, soarta, horoscop, de....stele.big grin

| LanguageMaster explică (pentru corbulalbrosu):

Dar in primul semestru din primul an nu poti?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru LanguageMaster):

Poti sa-ti gasesti o prietena in orice moment. Nu exista un anumit moment care sa fie unul prezis/prestabilit. Se zice ca sufletele pereche se pot intalni, oricand si ori si unde. Trebuie doar sa ai rabdare. big grin

| Emilian65 a răspuns:

In facultate iti poti face o prietena cand si cu cine vrei tu.

| kavasaki99 a răspuns:

Cateva zile zic eu

| wowmentol2 a răspuns:

Presupun ca depinde de fiecare nu?

| LanguageMaster explică (pentru wowmentol2):

Dar poti in primul semestru din primul an?

| coco12312412412412 a răspuns:

3-4 ani