| Demeister a întrebat:

La facultate, de ce există unii băieți care nu permit un dans cu prietena lor la o petrecere?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu sant in stare sa intretina o relatie

| UzOm a răspuns (pentru mgtow):

De ce?

| mgtow a răspuns (pentru UzOm):

Cand nu ai incredere in el sau ea (in functie de caz) inseamna ca nu esti pregatit de relatie stabila, cum am zis inainte in ziua de azi lumea merge pe interes si minciuna nimeni nu mai e sincer in profunzime

| UzOm a răspuns (pentru mgtow):

In sfarsit un om cu capul pe umeri. Majoritatea spun ca trebuie sa ai rabdare pana iti gasesti iubirea, iar altii te contrazic total in ceea ce ai scris.

| mgtow a răspuns (pentru UzOm):

De mult timp mi-am dat seama ce fel de nesimtite sant femeile si acum nici nu imi mai fac griji, cand scot cateva vorbe si felul in care isi da interesul sa ma caute asa imi dau seama ce au in cap

| Kaℓi a răspuns:

De ce exista?
Pentru ca sunt aceiasi care faceau treaba asta in liceu, despre care ai mai pus cateva intrebari... au crescut si au ajuns la facultate, cu aceleasi apucaturi.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Din gelozie.

| WaterDrop a răspuns:

Pentru ca sunt posesivi si nu au incredere in ei.Un barbat adevarat stie ca nu are cum sa o piarda, indiferent cati s`ar da la ea, pentru ca el ii va putea oferi mereu mai mult.

| alexandrualind a răspuns:

Nu le place de fete!