| alexander_9310 a întrebat:

La inceput cu pretena mea am facut dragoste mai mereu, oare de ce acum cand ii zic sa facem dragoste mereu imi zice ca "n-am chef" asa ma tine de 1 luna si jumate
Va rog dati-mi niste sfaturi ce sa fac, ce sa-i zic ei?

8 răspunsuri:
| canarita a răspuns:

Pai cred ca a intervenit monotonia daca nu ati avut certuri sau alte probleme.Stresul, oboseala sau suferinta sunt iarasi factori care distrug apetitul. Cel mai bun mod de a rezolva probleme este sa aveti o discutie calma, deschisa si sa vezi ce-i de facut. O seara romantica in oras, un buchet cu flori, o cada cu spuma, petale de flori si lumanari nu strica...pasiunea femeii trebuie din cand in cand reaprinsa, sa nu crezi ca noi suntem ca barbatii... mirosim si ne trebuie...mai trebuie sa fim starnite din cand in cand...

| MarYoBenucci a răspuns:

Frate in primul rand de cat timp esti cu ea? 1 so fi saturat de aceias maciucatongue 2 nu prea ii m-ai arde de amor 3 apropo iti arata ca te iubeste? daca nu inseamna ca s-a indragostit de altcineva 4 o avea si ea zile si zile ...chiar si 1 an happy eu cu fosta am fost la mare 3 saptamani si doar 1 data am facut-o happy pur si simplu nu stiu ce avea dar pana la urma sunt zile si zile tongue eu as vrea sa dau de o nimfomana laughing ca si eu sunt la fel tonguelaughingrolling on the floor bafta

| bibydraguta a răspuns:

Pai vorbeste deschis cu ea de ce iti spune nu mai am chef si o alta metoda, trebuie sa o iei usor o saruti o mangai si poate daca nu ii spui hai sa o facem mai bine asa mai romantic poate accepta.incearca

| samantha_5298 a răspuns:

Sfatul meu este sa incerci sa nu-i propui o "partida" sarut-o usor pe spate mangai-o, du-o in starea in care sa vrea mai pe scurt excit-o inainte sa incepi actul propiu zis, altfel este de inteles de ce nu are chef, in cazul in care nici asa nu merge discuta deschis cu ea si afla ce se petrece cu ea. Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desparte-te de ea. Poate o fi insarcinatalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii intrebare ta imi aduce aminte de o poanta super tare! de cate ori barbatul incerca sa faca sex cu nevasta ea ii spunea ca nu are chef si ca de ce el nu o poate intelege si sa o accepte asa cum este... disperat omul sia luat o zi libera de la servici si sia dus nevasta in cel mai tare mall a probat femeia costume rochii si cum nu se putea hotara la unul dintre ele barbatul i-a zis sa le ia pe toate apoi au fost sasi aleaga pantofi pentru fiecare dintre costumatii apoi sia dus omul femeia la bijuterie si ia luat cercei cu diamante. femeia era in culmea fericirii; in timp ce se apropiau de ghiseul de plata barbatul ii sopteste usor la ureche ca nu are bani sa le plateasca, femeia super nervoasa, la care barbatu:chiar nu poti sa ma iubesti si sa ma ccepti asa cum sunt? eu zic ca de aici ai putea trage o invatatura si aceea ar fi sai dai si tu o lectie iubitei tale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand afla ce e cu ea. vorbiti clar, calm si vedeti unde-i problema. poate se simte doar o masina de facut sex.fii mai tandru mai atent cu ea.

| ciprian_3404 a răspuns:

In primul rand instinctul meu imi spune ca nu-i face placere! Ori ai fost brutal cu ea in timpul actului, ori esti egoist si nu te ocupi mai mult de nevoile ei in timpul actului si deja pentru ea a devenit nu o indatorire ci chiar un chin, o neplacere! Mai poate exista si posibilitatea ca ea sa se fi indragostit sau cel putin sa se gandeasca la altcineva. In orice caz, este de rau si semnalul acesta de alarma nu trebuie sa te lase rece sau sa te intrebi de ce nu mai ai "parte de actiune", este iubita ta nu provider de placeri. discuta mai mult cu ea, fi mai tandru, intereseaza-te de problemele care o framanta, nu o lasa sa se departeze pentru ca va fi prea geu sa o readuci langa tine! imi pare rau daca raspunsul meu nu iti da satisfactie, ideea este ca trebuie sa renunti la nevoile tale pentru un timp si vezi ce se intampla in sufletul ei dr fara reprosuri, dragostea nu inseamna doar sex.