| DdDiX a întrebat:

La inceputul anului scolar mi-am dat seama ca unui coleg de-al meu(X) iii place de mine... m-am bagat cu el 2 saptamani: el era genul de baiat la locul lui, ara fite, fara tupeu; si i-am spus sa se mai schimbe ptz

m-am despartit de el si mi-am dat seama ca imi place de alt coleg(Y)
si m-am bagat cu el(asta cam acum 3 luni) de acu 3 luni noi doi ne-am despartit de vreo 2-3 ori...momentan suntem impreuna

de fiecare data cand ma pooop cu X, Y se uite foarte urat la mine si i se citeste ciuda in ochi

pls help! ce pot sa fac sa nu se mai uite asa? adica' totusi eu al inceputu m-am bagat cu el doar ca sa-i fac pe plac numi placea deloc de el

dau funda!:*:*:*

2 răspunsuri:
| Alexutzu_8327 a răspuns:

Esti o fraiera... daca aluia chiar ii placea de tine si era la locul lui si nu te putea insela de ce l-ai parasit? Dragostea nu faci pook di degete si gata...cu timpul te indragosteai si uh de el, dar ce sa faci asa sunt fetele isi doresc doar baieti ''bagabontzi''

| eueu_6070 a răspuns:

Un lucru mai usor,cu baietii e complicat,poti sai lasi p amandoi deoparte si sa cauti un alt baiat mai bun care sa nu aiba ciuda p nimeni,e un sfat, sau ai putea sal alegi p cel de are iti place mai mult, inima te indruma; dat trebuie sa alegi doar unul... funda?!:X:X:X:*:*:*