| DannyM3rz3 a întrebat:

La liceu imi place o fata, care este in clasa cu mine si nu stiu cum sa fac sa ii zic ca imi place de ea. Vineri am fost surpins cand m-a intrebat daca vreau sa stau cu ea in banca ce e drept este ca la o ora cand dadeam testlaughing rolling on the floor Daca puteti sa imi raspundeti cat mai sincerwinking

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Love4Music a răspuns:

Depinde ce personalitate ai:
1)Daca esti mai rusinos spune-i pe mess ca iti place de ea.
2) Daca nu poti sa o iei deoparte si sa ii spui ce ai pe suflet.

Si un lucru foarte important sa nu iti faci sperante desarte pana cand nu ajungi la ceva concret.
Astea cateodata dor mai tare decat crezi.

| GeooEuu a răspuns:

Hello! Esti baiat! Unde-i tupeul? Du-te la ea si intreab-o daca te place si daca vrea sa fiti impreuna.