| vicatih a întrebat:

La mine de obicei ciclu tine 5 zile, relații am avut in a 4 zi(01.00), s-a rupt prezervativul, nu a ejacuat in mine, pot fi insarcinata?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu poti ramane isnarcinata pe ciclul. Cred ca ti-am mai raspuns si la intrebarea precedenta!

| corbulalbrosu a răspuns:

NU poti ramane insarcinata fara sa fi ajuns sperma in vagin, si cu atat mai mult cu cat sexul a fost intretinut intr-o perioada a ciclului menstrual care este considerate ca fiind in proportie de 99% INFERTILA. Multa sanatate!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu poti fi insarcinata sunt sanse 1% sa fi dar sunt prea putine sanse.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu sunt sanse sa fii gravida daca ati facut sex cand erai la menstruatie.

| porcarumadalina a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata cand ai menstruatie.