| wyzy a întrebat:

La multe persoane le este rusine,, dar cui ii place sexu oral tongue

64 răspunsuri:
| SentimentalConsil a răspuns:

De ce mi-ar fi rusine de ceva ce imi place?

| wyzy explică (pentru SentimentalConsil):

Pentru ca le ete rusine sa recunosca tongue

| i86e2 a răspuns (pentru wyzy):

Da, slabe sanse sa apara fete sa spuna ca le place. Nu vor sa para curve.

| SentimentalConsil a răspuns (pentru wyzy):

Sa le fie rusine de rusinea lor dar mai este ceva, trebuie sa fie reciproc, nu eu sa sug ca fraiera si el sa stea bine mersii laughing

| i86e2 a răspuns (pentru SentimentalConsil):

Aham, deci esti fata, bine de stiut. happy

| wyzy explică (pentru i86e2):

Ai drepate,, toate sunt doamne, dar cand sunt in pat,, hmm se transforma, in demoni tongue

| wyzy explică (pentru SentimentalConsil):

Paii si baiatu la randu lui,, isi rupe limba la tine in, tongue

| SentimentalConsil a răspuns (pentru i86e2):

Ce vrei sa spui prin "e bine de stiut "?

| wyzy explică (pentru SentimentalConsil):

Poate are ceva planuri tongue

| i86e2 a răspuns (pentru SentimentalConsil):

Incerc sa zic ca e bine ca exista si o fata pe aici care sa spuna ca ii place oralul. Nu incercam sa flirtez cu tine, desi nu m-ar deranja, dar banuiesc ca suntem prea departe asa ca oricum nu conteaza. big grin

| SentimentalConsil a răspuns:

Pana acum 3 ani nu am facut, ai facut din placere sau din curiozitate? ce ti-am facut omule de m-ai bagat la ignore? Azorele mama

| wyzy explică (pentru SentimentalConsil):

Pentru cine i intrebarea laughing,,,, daca i pentru mine. eu zic asa tongue, ia mi-a facut prima xex oral si am zis hai sa i fac si euu, unu mic tongue. deci i din placere tongue

| SentimentalConsil a răspuns (pentru wyzy):

Nu mai, pentru Azure masca de masca laughing
Prima data se face din curiozitate, ce crezi ca mare placere aveam cand am luat-o in gura pentru prima data?

| wyzy explică (pentru SentimentalConsil):

Pai si c acum ai mare placere laughinglaughinghappy0

| athos01 a răspuns:

Si mie imi place sa fac si sa mi se faca

| Azµre a răspuns:

Cui nu i-ar place, mie ca băiat îmi place să primesc și să fac sex oral unei femei. Nu știu cred că este baza unui preludiu acest lucru. Nu concep un preludiu fără sex oral.

| wyzy explică (pentru Azµre):

Ai dreptate :. asa ar trebui sa fie de fiecare data,, adic ala mine nu se pune vorba tongue

| Azµre a răspuns (pentru wyzy):

Multe femei practică sexul oral dar nu vor să recunoască, unora chiar le place, fie din faptul că îl face să se simtă bine pe partener, fie face să îl domine și atunci îi place să îl practice. Cred că orice femeie își dorește să îl domine măcar odată în ceva pe partener și vice versa, multor femei le plac oralul, le place să fie excitate cu limba...Chiar dacă nu recunosc, le place, cui nu i-ar place. Multora le place și stimularea orală a anusului dar tot așa nu recunosc.

| wyzy explică (pentru Azµre):

Ai drepate am avut o pr, care zicia, ca nu vrea si chesti de astea, dar dupa, ce am facut, ce am facut, a zis ca vrea si a doau oare,,,,

| Azµre a răspuns (pentru wyzy):

Toate fac așa la început... eu nu fac asta, eu nu vreau asta, până o fac odată și pe urma numai scapi de ele... Nu că ar deranja mie unul ca bărbat îmi place să ofer unei femei oral. Dar acu depinde de femeie, eu recunosc nu am oferit până acum 3 ani când aveam 21 de ani. Am oferit persoanei pe care am iubit-o și o iubesc cu adevarat. Dar o fac asta e important. Nu conteaza cu cine și când.

| wyzy explică (pentru Azµre):

Ee,, eu de la 17 ani tongue. si ai drepate nu contiaza cu cine si cand, contiaza sa se simta ambi bine, pareria mea, ..pan acum,, mam simtyyt si eu si partenerele mele, ff bine,. sper sa fie si de acum incolo asa

| Azµre a răspuns (pentru wyzy):

Până îți pui cătușe ca mine și numai ai ce face rolling on the floor

| wyzy explică (pentru Azµre):

laughinglaughing...oo dooamne, spe ca nu prea curand, inca sunt tanar, lasa nu ca nu i rau sa fi insurat,, ai alta viata altce concepte, numai ca i mai rau cand ai si copi :p. atunci chiar ca ai catuse tongue

| Azµre a răspuns (pentru wyzy):

Ce-are moșule eu vreau doi copii, și aș prefera fete să fie ambele laughing... Consider că aș fi un tată bun. big grin

| wyzy explică (pentru Azµre):

laughinglaughinghappy... dooamne dai sa fie asa, atunci eu vreau 2 baiety, sa vina la fetele tale,, glumesc,.

| Azµre a răspuns (pentru wyzy):

Să știi că asta a mea spune dacă avem fete cu mine or să devină curve rolling on the floor

| wyzy explică (pentru Azµre):

laughinglaughing;. iaaaaaa. ce urat din pentru ei.,,., dar de ce zice asta.,, sigur are morive intemeiate laughinglaughinghappy

| Ekcstsy a răspuns (pentru Azµre):

Las ca-s bune si catusele alea cateodata. Poti face tot ce-ti trece prin cap ca e a ta big grin. N-are rost sa te apuci de alte experimente cu altele. E a ta si normal ca va face tot ce ii sta in putinta ca sa te satisfaca big grin.

| Azµre a răspuns (pentru Ekcstsy):

Corect! Oricum de la o vreme de vreo 2 ani nu îmi mai doresc să văd altă păsărică sau fund... nu mă întreba de ce, că nu știu...

| Ekcstsy a răspuns (pentru Azµre):

Nu stiu cum de iti doresti fete dar la mine amandoi vrem baiat. Momentan 1 si pe traseu poate ne razgandim big grin

| Ekcstsy a răspuns (pentru Azµre):

La mine am vazut destule zic eu si aici nu prea merge ideea din pctul meu de vedere ca niciodata nu e prea mult. Astea raman care le am langa mine acum tongue

| Daniella_4731 a răspuns (pentru Azµre):

WTF ce site porno

| Azµre a răspuns (pentru Daniella_4731):

Explică

| Daniella_4731 a răspuns (pentru Azµre):

Ce?

| Azµre a răspuns (pentru Daniella_4731):

Daniella_4731 a răspuns (pentru Azµre):
WTF ce site porno
Cred că am înțeles aluzia, făceai referire la TPU laughing înțelesesem alceva. Scuze.

Răspuns utilizator avertizat
| Ekcstsy a răspuns:

Rusine? Dc? E ceva normal, face parte din preludiu, si e super tare senzatia. Si cand faci si cand ti se face. Daca faci un 69 e si mai minunat.

| wyzy explică (pentru Ekcstsy):

Oo daa, 69 maama tuutuuroor poziitiilor laughinglaughing:.

| Ekcstsy a răspuns (pentru wyzy):

Mai ales cand tu ca baiat esti deasupra big grin. Nu stiu e mai tare senzatia ca tu controlezi "adancimea". Numai sa nu se innece laughing

| wyzy explică (pentru Ekcstsy):

laughinghappy0. si daca mai yesty si sanatoss,, si ai ceva cm in penis atunci i de rau laughinghappy.

| Azµre a răspuns (pentru Ekcstsy):

Nu merge bine mereu se înneacă așa :-(

| Azµre a răspuns (pentru wyzy):

Nu-ți trebuie prea mulți... majoritate nu pot lua penisul mai mult de 8-9 cm în gură că se înneacă...Mai ales în poziția aia. Numai să știe femeia să facă cum zic aștia deep throat, dar și așa dacă o ai mai groasă nu merge tot se înneacă sad

| Ekcstsy a răspuns (pentru wyzy):

Hai ca nici chiar sa ii atingi laringele, esofagul traheea si ce mai e pe acolo laughing. Oricum daca prinzi pozitia buna, cum fac inghititorii de sabii, nu se inneaca si chiar ii place big grin. E mai nasol la final ca se inneaca sigur daca o tii inauntru cand iti vine da nah big grin e senzatie placuta

| i86e2 a răspuns (pentru wyzy):

69, mama tuturor pozitiilor? Nu cred, poate daca il ai mic e mama tuturor pozitiilor, poate fi preludiu, dar nimic nu se compara cu sexul adevarat. Fii bărbată. happy

| wyzy explică (pentru i86e2):

Aa, asa,, nu o am mica, i de 17 :bate in 18 :p. si. sexul adevarat,, i taata xexuuluii laughinghappy

| i86e2 a răspuns:

Sa mi se faca sau sa-i fac fetei? happy
Imi plac ambele. big grin

| wyzy explică (pentru i86e2):

Si mie la fel tongue...

| Măduuțaa a răspuns:

Mie,chestia asta mi se pare super scarboasa :-&.Ma poti crede mincinoasa dar urasc chestia asta! :-&

| wyzy explică (pentru Măduuțaa):

, hm, p[ai fiecare, face ce vrea cu viata lui,. si isi alege cum sa fie excitat laughinghappy

| Măduuțaa a răspuns (pentru wyzy):

Te rog sa nu mai folosesti cuvantu' ala cu "E" ca mi se face rau :-&.

| wyzy explică (pentru Măduuțaa):

Deeeee cee, sa ti se faca rau,

| al3ks a răspuns:

Ba dar aici se face Video Chat? laughing))

| 17RauL17 a răspuns (pentru al3ks):

laughing) hahaa, am ras bine la raspunsu asta tongue laughing

| plosnitapufoasa a răspuns:

Wyzy cea mai tare intrebare. sunt de acord cu voi multe fete o fac dar nu recunosc. si la toate le place sa li se faca dar sa faca ele..mmna. insa sti cum se zice femeia trebuie sa fie doamna pe strada, bucatareasa in la cratita si curva in pat. nu sunt de acord cu scarboseni.ar in limita bunului simt consider ca i ok.
PS sunt fata

| wyzy explică (pentru plosnitapufoasa):

Sunt de acord, cu tine, :p...

| AndreeaDtm a răspuns:

Avetii dreptatee..eu sunt fata si sicer imi place la nebunie sexul oral si chiar si pozitia 69. e addevarat ca uunele fete se ineaca dar tot e foarte excitant.

| wyzy explică (pentru AndreeaDtm):

Se ineaca,, saca nu stie cum sa o iei tongue.

| AndreeaDtm a răspuns (pentru wyzy):

Sincer acum voi ce simtiti cand noi ne inecamm? Rusine?!:slaughing

| wyzy explică (pentru AndreeaDtm):

laughinghappy...paii aa,, cum sa zic,,,, mai bine nu zicc laughinghappy

| Criminala a răspuns:

Sexul oral e chiar super misto :p...adica mie imi place mult love struck

| wyzy explică (pentru Criminala):

tongue. si eu sunt de aceiasi parere :p.

| Criminala a răspuns (pentru wyzy):

K :p

| Criminala a răspuns:

Mie imi place enorm love struck