| Ingerdecazut a întrebat:

La multi ani tuturor de pe TPU...sicer acum a iesit si mai rau, in loc sa vina si el sa petrecem revelionul amandoi macar o jumatate de ora s-a dus si s-a imbatat cu prietenii lui, iar acum nu mai da niciun semn de viata si nici pe mess nu prea intra. Dar vorba voastra am sa trec peste si cu prima ocazie am sa il las si am sa imi vad de drumul meu poate asa il voi uita, chiar daca stiu ca asta nu se va intampla prea repede. E mai bine sa fac o pauza ca sa imi revin? sau sa imi gasesc pe altul? Si inca ceva este un baiat care de 2 ani incoa se tot tine dupa mine si acum tot asa, si acum ar vrea sa ne combinam, iar el mi-a spus ca ma place mult si daste, dar luna viitoare pleaca in Italia si vine peste o luna. ce sa fac? Nu vreau sa mai sufar

1 răspuns:
| Ctynnaa a răspuns:

Bunakiss. Eu zic sa iti iei o asa-zisa pauza de la baieti. Crede-ma ca nu suntem noi in masura sa iti dam sfaturi, atata timp cat nu cunoastem baietii pusi in problema. Stai singura cam o luna, zii prietenului tau ca vrei doar o pauzachatterbox, si daca nu accepta clar "next":-). Dupa acea luna, sau cat ai tu nevoie, gandeste-te foarte bine, si fa ce crezi ca trebuie.