| Alexintunecatul a întrebat:

La multi ani tuturor domnisoarelor si doamnelor! Va urez ca aceasta zi de 8 martie sa va aduca numai fericire, dragoste si numai fericire!

23 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cald si gentil ca intotdeauna!
Multumim mult,Alex,iar tie sa ai parte de toata dragostea din partea femeilor din viata ta,fie ele mama, surori, iubita!
O primavara minunata si plina de sperante implinite!
http://www.youtube.com/watch?v=rEbHXG--XXI&feature=related

| Alexintunecatul explică (pentru greece12):

Multumesc mult...nu incetezi sa ma surprinzi cu raspunsurile tale! Dragutza ca intotdeauna

| greece12 a răspuns (pentru Alexintunecatul):

Esti tu prea bun.
Si nu e corect sa ne bucuram numai noi astazi,chiar daca e ziua femeii!
Femeile iubesc barbati,de ce sa nu impartim bucuria? Si in felul asta, o sa fim fericiti cu totii, logica dragostei e atat de simpla!happy

| Alexintunecatul explică (pentru greece12):

Atat timp cat voi sunteti fericite si implinite atunci si noi putem zice ca suntem barbati sau baieti adevarati! Asta ar trebui sa fie menirea noastra aici...sa va protejam si sa va facem cat mai fericite pe zi ce trece!happy

| Georgyyyyyyy a răspuns (pentru Alexintunecatul):

Si tie iti doresc o zi frumoasa alaturi de cei dragi!

| Alexintunecatul explică (pentru Georgyyyyyyy):

Multumesc mult! O primavara suberba...

| Georgyyyyyyy a răspuns (pentru Alexintunecatul):

Mersi la fel

| Georgyyyyyyy a răspuns (pentru Alexintunecatul):

Mersi.e frumoasa melodia:*... cele mai frumoasa sunt cele mai vechi... cele de pe timpuri

NOname
| NOname a răspuns:

Mulțumesc frumos, Alex.

| pinkflower a răspuns:

Multumim frumos! Esti foarte dragut. Frumos din parte ta!:*

| Alexintunecatul explică (pentru pinkflower):

Multumesc...cum sunt foarte putine fete "la locul lor" mai sunt si cavaleri printre noitongue

| taineamea a răspuns:

Multumesc frumos Alex! happy

| AdrianaSmileBă a răspuns:

Multumesc mult!:*:*

| Georgyyyyyyy a răspuns:

Multumim:*:*

| Katherineeeeeeee a răspuns:

Multumesc mult :* iti urez o primavara minunata si sa ai parte de iubire muuulta :*

| Alexintunecatul explică (pentru Katherineeeeeeee):

Sper sa gasesc pe cineva care sa mi-o poata oferitongue

| Katherineeeeeeee a răspuns:

Ai dreptate dar nu se stie niciodata cand vei cunoaste o fata la locul ei, frumoasa, inteligenta si care sa te iubeasca happy

| kristen12 a răspuns:

Si tie iti doresc o zi frumoasa alaturi de cei dragi!