| anonim_4396 a întrebat:

La munca unde lucrez,o colega cu care nu am conversat niciodata,se uita la mine in fiecare minut. Este acolo cam de o saptamana,si ne uitam unul la altul zi de zi. Ea are prieten,l-am vazut o data cum o saruta. Si eu am,dar ea nu mi-a vazut prietena niciodata. Azi cand am plecat de la munca am salutat-o si mi-a zambit. Se uita la mine foarte insistent,si imi arunca niste priviri patrunzatoare,adanci,profunde, si si eu ei la fel. Ne uitam unul la celalalt in fiecare minut. Cam 15 metri este distanta intre noi. Parca ne intelegem din priviri. Este prima data cand o fata se uita la mine atat de insistent,dar ador asta. Voi ce credeti,ce inseamna aceste priviri din partea ei, este un semn bun sau doar o amagire? Va multumesc frumos.

3 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Am mai intalnit cazuri in care si-au lasat partenerii si dupa au trait o poveste frumoasa de dragoste! Sfatul meu este sa mergi sa vorbesti cu ea, sa-i spui ca te-ai indragostit de ea(daca simti cu adevarat asta)! Astept sa ne spui cum a mers.Succes!

| Thextruexme a răspuns:

Ai prietena are prieten.De ce sa il ranesti si pe iubitul ei si pe iubita ta doar pentru ca fata aia se holbeaza la tine? Asteapta sa va ziceti ceva mai mult de cat un buna inainte sa sari la ea in brate.

| AllyutSsa a răspuns:

Buna!
Aici e mai complicat daca zici ca are prieten...dar cine stie? Poate aceste cateva priviri vor fi inceputul unei frumoase povesti smug
Asta depinde doar de voi si sunt mari sanse sa simta ceva pentru tine din cate ai spus.
Vorbeste cu ea.
Desi nu e corect pentru actuala ta prietena...gandeste-te ca si ea va suferi daca o vei insela mai ales daca tine mult la tine, dar va trebui sa alegi una din cele 2 happy
Complicata situatie.
Ia o pauza si gandeste-te bine ce vrei sa faci pentru ca fata de la munca poate nu isi va parasi prietenul pentru o noua relatie...
Succes happy