| andrada a întrebat:

La noi la scl la sfarsitu semestrului dam petrecere (asa e la fiecare clasa) si la noi la petrecere a fost un baiat care seamana perfect cu Justin Bieber si toti ii spun JB2 dar de fapt il cheama David. Deci nu mai pot, sunt innebunita dupa el. Pana ca si parintii mei au observat ca e ceva cu mine. Sunt vreo 3 colege care il stiu dar nu vor sa vb cu el ca cica nu-l suporta ca e nesi si asa (el e cel mai rau de la el din clasa). Clasa lui e pe coridor cu a mea si in fiecare pauza il vad. El merge cu autobuzul cu mine (uneori) dar coboara cu o statie inainte cu toate ca merge la aceeasi scl cu mine dar nu stiu dc prefera sa mearga o statie pe jos dar nah. E asa dragut, o colega mi-a zis ca de fiecare data cand il vad parca asi fi pe alta planeta si mai am putin si salivez dupa el (lol ce penibil). Nu mai stiu ce sa fac. Aveti ceva solutii? Plz cat mai multe. Cn imi da cat mai multe solutii si care sa si mearga primeste funda. Dar plz fara "du-te la el si spune-i ce simti" pentru ca asta chiar nu pot asa ca orice altceva. MS la toti care raspundeti. Scz de categori e

Răspuns Câştigător
| Xperson a răspuns:

Cind am citit mesajul am crezut ca cineva mi-a scris pe net problema mea...sa stii ca si la mine in scoala este un baiat care seamana cu Justin Bieber insa il cheama tudor si este atit de dragut ca rosesc cind il vad, deja e al doilea an cind incerc sa fac cunostinta dar mi-e frica, solutia pentru amindoua ar fi sa ne luam inima-n dinti si sa-ncercam poate cum va prin trucuri din alea-ochi frumosi sau cazi peste el, scAPI CARTILE jos si te ajuta.problema e camcomplicat! nu stiu tu, dar eu sunt obsedata de el!

9 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Ce ma bucur ca nu ma nascut mama fata, ci baiat. inca un motiv sa fiu mandru ca sunt baiat laughing

| MusicMakesMeFreeXD a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el
sa ve imprieteniti
dupa un timp veti fi apropiati si cine stie...batting eyelashes

succes

| Alle15 a răspuns:

Si mie imi place de un baiat.La inceputul scolii nici nu-l bagam in seama.Intr-o zii am inceput sa ne jucam un joc"baietii prind fetele". De atunci a inceput sa-mi placa de el. E dragut! Acu suntem prieteni.nu stiu dacalui ii placea de mine, da am vb pe mess si acu suntem prieteni.Stii caree e chestia acu? El se da la mine! Deci fate prieten cu el, vorbiti normal si dupa o sa vezi progesele!

| chels95 a răspuns:

Respira adanc si daca e nevoie du-te la baie si da-te cu apa pe fata dar pastreaza-te cool!

| VariantaVerde a răspuns:

Ce ati vazut oamenilor asa speciala la Justin Bieber ala c aveti? ai inebunit cu totii...vai seamna cu justin, nu cumva te uzi intre picioare cand te uiti la poza lui, doamne...plina lumea cu din astea ca voi si ia in considerare sfatul precedent:Sinucide-te!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinucide-te

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am fost in aceeasi situatie rolling eyes... incearca sa te imprietenesti cu el happy (dar iti trebuie tupeu) eu, una, m-am imprietenit cu el (mai greu)... si acum. e totul okhappy :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-l intrebi daca si el te place si atunci o sa vezi si buna! eu sun Ana si eu sunt in Romania da acum sunt in anglia. Si iti urez noroc pentru baiatul acela sper sa e placa. Pe curand!