| kitinuca a întrebat:

La ora de sport eream de serviciu in clasa iar un baiat mai cool era pe scoala de serviciu. iar baiatul a venit la mine si sa inbiedicat de o crapatura din podea si a cazut pe mine si m-a sarutat.si a zis daca vreau sa staucu el ca ma iubeste si el avea prietena.si a zis ca fata acea era plictitoare si vrea s-o faca geloasas ca sta cu mine. ce sa fac ajutor :X:X

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

NU sta cu el ca sa o faca geloasa pe fosta lui prietena. O sa te indragostesti de el, cand el se va plictisi de tine te va parasi si te va durea enorm. Vorbeste serios cu el, spune-i ca nu vrei doar sa fi fata cu care o face geloasa pe fosta lui prietena. Vrei sa fi iubita lui. Chiar daca zici " Aaaa, nu ma indragostesc eu de el" sau "Nu o sa ma doara pe mine daca se desparte de mine". Nu e asa. Chiar e aiurea.

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu te lasi folosita in felul asta.
Daca te place asa mult,sa se desparta de "plictisitoarea" lui prietena si,poti fi cu el,pe urma!
Nu accepta sa o faci "geloasa",daca esti cu el si,intamplator ii vei parea plictisitoare, te va face si pe tine geloasa.
Ai grija, nu te lasa pacalita.
Mult noroc!

| mdany a răspuns:

Da.Asa va face si cu tine.Te va lasa cat de curand, pentru ca daca iti spune asta in fata deja iti poti da seama ca nu e un baiat serios.

| saku970 a răspuns:

Refuza-l,tu nu esti jucaria lui pe care el sa o folosesca cand vrea si cum vrea, adica nu te poate folosi ca s-o faca pe aia geloasa. Daca vrei sa fi cu el zii sa se desparta de aia ca altfel ai semana mai mult cu o unealta decat cu o iubita!

| Dxi a răspuns:

Ce sa faci? Pai.
1- invata sa scrii.
2- invata sa scrii!
3-eu nu cred faza cu" sa inbiedicat" de nu stiu ce si a cazut peste mine, eu nu am vazut asta decat in filme si sincer mi se pare stupid ca, in loc sa te ridici de jos, sa te saruti cu persoana de sub tine, dar naa, asa o fi.
4- sigur nu te iubeste.cred ca nici macar nu stie ce-i aia iubire, dragoste, ca sa iubesti pe cineva trebuie sa il cunosti de ceva timp si sa stii mai multe lucruri despre el, nu spui te iubesc doar pentru ca te-ai sarutat cu acea persoana.
5- daca te iubea pe tine de ce avea prietena?
6-daca vrea doar s-o faca p-aia geloasa stand cu tine, e clar! nu te iubeste. Ignora-l si nu mai pune la suflet tot ce zice, nu tot ce zboara se mananca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa impiedicat de o crapatura din podea si a cazut pe mine si m-a sărutat.

Asta e un fel de "Pinocchio mergea prin pădure. La un moment dat se împiedică și cade cu nasu-n **** lu scufița roșie"

minte-mă pinocchio.

| manduka a răspuns:

Nu sta cu el pentru ca te foloseste si nu te place cu adevarat.