| anonim_4396 a întrebat:

La scoala am vazut o fata, si nu stiu cum s-o fac casa se baga(indrogasteste)de mine, te rog ma ajutati!

6 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

Du-te dq la scoala si las-o ca o omori cu limbajul! Sfatul meuwinking

| BraticeviciBogdan a răspuns:

Mama ei de limba romana, se rasuceste Pruteanu in mormant! nu crezi ca ar trebui sa aflii tu cam ce ai place fetei respective si pe urma sa vezi daca ai sanse la ea?

| IDamon a răspuns:

Incerca sa gasesti pe cienva comun, cineva care va cunoaste pe aman2 si sa va faca lipeala/

| Orbithh a răspuns:

WoooW pe la ora de limba romana mai treci?

| ank a răspuns:

Invata mai intai sa scrii dupa gandeste-te la fete!

| BOGDANELU_2340 a răspuns:

Pfff frate cel mai siplu este sa ii ceri idul de mes si sa o intrebi daca vrea sa fie cu tine ca realitate te emotionezi eu asa am facutwinking