| Asasin2012 a întrebat:

La scoala cand vad la alti baieti ca le pun mana pe fund la fete as vrea si eu da mi-e rusine sau de ex ma tem sa nu ma spuna sau cv...cine ma ajutahappy cel mai bun raspuns funda rapid si sa-mi dea detalii

9 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Eu zic ca este un lucru urat si de prost gust. asta dovedeste ca esti un obsedat. mai bine te comporti frumos cu ele si le dovedesti ca esti un baiat special. dc sa faci relele care le fac si colegii tai cand tu poti dovedi ca esti mai bun ca ei.

| Roxana2312 a răspuns:

Pune-le scapa de frica ai sa vezi ca o sa te simtit bine ca orice alt baiat ca daca nu le'ar placea nu ar mai pune mana pe fund depinde ce fel ed fata e ca daca are fite pe ea ar fi o sansa sa te zica da daca este o fata de treaba nu o sa ai probleme incerca scapa de rusine pentru ca nu o sa ajungi nicaieri cu rusinea bucurativa de viata cat mai aveti timp

| LiviuAlan a răspuns:

Cati ani ai? Ca sa stiu...

| Sonniiaa a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa-ti tii mainile acasa! Majoritatea fetelor apreciaza mai mult baietii care nu le pun mana pe fund.

| rakitik a răspuns:

Te temi sa nu te spuna? Cum adica? Iti faci prea multe griji... just do it

| RaresMaa a răspuns:

Ba Asasin2012 sti ce sa faci?
Punele mana fara frica la cele de a 8 si apucale bine si sa vezi ce bine o sa-ti fie
Ca daca esti incepator o sa te exciti multlaughing

| Dani1509 a răspuns:

Pt inceput doar imbratiseaza-le sau le tinele de talie pentru a lua curaj si a vedea comportamentul lor. Apoi treci mai departe. Ca sa le pui mana pe fund si sa nu iti zica nimic trebuie sa fii increzut si sa nu te exciti ca un magar cand le atingi. Fetele parca simt ca esti sigur pe tine si nu au pretentii.

| Asasin2012 explică:

A si am uitat si poate rad aia din clasa cand pun mana pe fund sau le strang sau mno ca da dar nu toti happy le pun numa pe fund numa cativa da mai is : ) sau pe sani le pun mai explicithappy

| Asasin2012 explică:

A si am uitat si poate rad aia din clasa cand pun mana pe fund sau le strang sau mno ca da dar nu toti happy le pun numa pe fund numa cativa da mai is : ) sau pe sani le pun mai, explicithappy