| maya_1276 a întrebat:

La sfarsitul lui noiembrie am avut un contact sexul.am luat pastiluta de a doua zi, si mi-a venit pe 24 decembrie menstruatia, acum suntem in 27 ianuarie si nu mi-a venit nu ma doare nimic, in ianuarie am mai avut un contact sexual dar a fost mai mult o joaca, este posibil sa fiu insarcinata? crying ajutati-ma ca sunt disparataacrying

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e posibil sa fii insarcinata. Si tot posibil este sa ai o dereglare severa de la pilula de a doua zi. Du-te cat mai repede la ginecologul care ti-a prescris-o si in supravegherea caruia te gasesti.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna "a fost mai mult o joaca" a-ti vorbit despre sex?