| anonim_4396 a întrebat:

La un baiat de 18 ani jumate,1, 73 inaltime ce marime ar trebui sa aiba penisul?
nu va bateti joc...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inaltimea ta minus 1 metru adunat cu kg tale impartit la 4...

| SoloPC a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este adevarat! eu am calculat si mi-a dat 20 de cm laughing

| anonim_4396 explică (pentru SoloPC):

Inseamna ca esti mic si slab...

| SoloPC a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este adevarat am 1.70 si 12 ani :l

| anonim_4396 explică (pentru SoloPC):

Si cate kg?

| SoloPC a răspuns (pentru anonim_4396):

60kg + ma duc la niste cursuri de box.

| anonim_4396 explică (pentru SoloPC):

Si mai dai si pe langa sac din greseala sau cum? cred ca ai dat pe langa si ai turtit-o...

| SoloPC a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda daca nu sti matematica nu am ce sa iti fac
1, 70-1=0,7
0,7+60=60,7
60,7:4=15.176
Nu este corecta formula ta!

| anonim_4396 explică (pentru SoloPC):

Mai taie din el pana ajungi la dimensiunile impuse de formula mea... e corecta!

15 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Proporţional cu dimensiunea nasului.

| claaau a răspuns (pentru Arthur):

Ca mare dreptate ai laughing

| claaau a răspuns:

Fii atent masoara palma de la inceputul ei pana in varful aratatorului si cam aia ar fi marimea pe care ar trebui sa o aiba

| epurasu a răspuns:

Marimea nu e in functie de varsta totul e ereditar--un baiat de 20 ani o poate avea mai mica decat unul de 15 sau egale happy

| NuMaContrazice a răspuns:

Marimea corpului nu are prea mare importanta, doar daca corpul e mare nu insemna ca si penisul este mare, marimea penisului este un factor in principal ereditar din cate stiu eu.

| IubescRapidBucuresti a răspuns:

2m fara cap

| BrightsLOVE a răspuns:

Asta chiar este un raspuns bunlaughing