| ecleras a întrebat:

La versiunea de Yahoo messanger 11.5 nu pot sa vad intreaga conversatie. Cand dau pe arhiva imi arata numai unele parti din fiecare conversatii. stie cineva cum pot vedea toata conversatia? merci. happy (scuze de categorie, aceasta e cea mai vizitata si nici nu stiu exact unde se incadra intrebarea mea)

4 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Nici eu si am draci din cauza astastraight face

| DeeaMarry a răspuns:

Pai iti arata unele parti, dar daca te uiti mai atenta o sa observi ca e toata convorbirea doar ca e impartita pe mai multe parti, nu prea mari. Stiu, e enervant! Asta e motivul pentru care am revenit la Yahoo Messenger 10.

| Vali96 a răspuns:

Intra la e-mail si dai la conversations si sunt toate acolo.winking FUNDA

| IliAntal a răspuns:

Nici eu nu pot crying nu stiu de ce