| anonim_4396 a întrebat:

La voi cat dureaza preludiul? Va sarutati cu saliva? Faceti intai oral dupa aia treceti la sex?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sexul fara preludiu poate fi considerat ca o nunta fara... lautari. laughing

| Celcestietot a răspuns:

Eu nu sunt hotarat, asa ca le fac pe toate deodata, se intampla sa ma apuc si de gatit cu aceasta ocazie.

| MPersephone a răspuns:

Eu nu-s mare amatoare de preludiu, dar e necesar, insa nu il lungesc. E posibil sa te saruti fara sa faci schimb de saliva?

| MPersephone a răspuns:

E clar cine-i virgin pe aici?

| Stegman a răspuns:

Nu am mai auzit sa te saruti cu saliva. Te saruti cu persoana respectiva. La tine se cronometreaza preludiu sau cum?

| StefanAdam a răspuns:

Da