| Sarius a întrebat:

La voi Fetele Ce va place cel mai mult la un baiat?sad Ofer funda celui mai bun raspbig grin

Răspuns Câştigător
| yasmyyy a răspuns:

1. felul in care se comporta cu noi, adica suntem atrase de un baiat care ne respecta si sa fie atent.
2.modul de viata al lui
3.comportamentul fata de alti
4. daca ne iubeste cu adevarat
5.aspectul fizic dar nu numai
sper ca te-am ajutat.
funda?big grin

14 răspunsuri:
| Bellatris a răspuns:

Sa fie inteligent, glumet, atent, sa stie cum sa isi puna hainele pe el, cu un aer de inaccesibilitate si lista poate continua. Acestea sunt esentialele, dupa parerea mea.

| lorycykcl a răspuns:

1.ochii
2.buzele
3.manierele

| sexygirl_8423 a răspuns:

Comportamentulbig grin

| YourSweetAngel a răspuns:

Pentru mine nu conteaza cel mai mult aspectul exterior bine trebuie sa fie putin dragut asa in cat daca vrea sa te sarute sa nu ti se faca greatalaughing
insa cel mai mult imi plk comportamentul sa fiee bun intelegator romantic bun ascultatot\r sa stie sa ma iubeasca sa nu fie inganfat si prefacut...dar e important sa fie el insusu si de persoana care e el trebuie sa fie fetele atrase happy:*fundabatting eyelashes

| Garffield a răspuns:

Buna!

Trebuie sa recunosc, imi plac cei de moda veche.hee hee Imi place sa rada mereu, sa fie optimist, sa ma faca mai "dura", in sensul bun. Sa ma protejeze. Sa ma faca sa ma simt cea mai frumoasa. Sa nu ma minta. Sa ma inteleaga. happy Mdea, multe conditii. tongue Fiecare cu opiniile lui. happy

Sper ca te-am ajutat! happy

| MalikBitch a răspuns:

Depinde...eu de ex ''ma uit'' 1. data la par si varsta
apoi la fata daca are cosuri sau din astea nu
3. cat de inalt e sau cate kg are(sanu fie obez)
4.moralulbig grin

| MusicMakesmeSmile a răspuns:

Caracteru. trebuie sa te inteleaga. sa fie bun si dragut cu tine. happy

| bia0000 a răspuns:

Ambalajul initial si dupa comportamentul pentru ca prima data trebuie sa ma atraga dupa vad comportamentu, felul in care gandeste si uneori ma uit la culoare ochilor si ce exprima ei

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Aspectul exterior e mai putin important.Bine,asta nu inseamna ca trebuie sa fie murdar,obez sau prea slab... sau alte chestii de genul laughing Conteaza sa aiba simtul umorului,sa stie sa pretuiasca o fata (si doar una daca e intr-o relatie),sa inteleaga daca vrea sa fie inteles,sa nu impuna prea multe lucruri prietenei si sa fie in armonie cu aceasta. Vrea libertate,pai sa ofere libertate (astea doar in cazul in care e intr-o relatie). Daca nu e implicat,pana sa il cunosti, atrage foarte mult prin aspectul facial (ochii, buzele si urechile) si ma mai uit atent la mainile sale... nu stiu de ce laughing Sunt multe lucruri de apreciat la un baiat.Acum depinde de la om la om.

| Simina_2325 a răspuns:

Inteligenta, comportamentul, manierele, frumusetea...

| TeIubesccc a răspuns:

Sa fie carismatic, sa aiba bun simt, sa fie amuzant, sa ma faca sa ma simt speciala, sa ma respecte, sa ma protejeze.

| alylove15 a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa fie: inteligent,comunicativ, sincer, fidel...acestea sunt calitatile esentiale mai pot fi multe altele.si din punct de vedere fizic sa fie frumos.sa stie cum sa se imbrace, sa aive o freza tare adica tepi si sa aive buze sexy...cam atat putin nu?

| UnbornChild a răspuns:

Ochii love struck daca are ochi verzi, aia sunt...

| SplashFire a răspuns:

Sa ma inteleaga.big grin