| anonim_4396 a întrebat:

Le place baietilor sa sarute o fata care a folosit balsam sau luciu de buze inainte?

22 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Normal, ce conteaza daca a folosit inainte? Sigur ca da nu-ti face grijihappy

| hândel a răspuns:

Ce treaba am cu buzele, important este sa-ti fie limba sanatoasa si apta de masaj. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baietii nu saruta nici balsamul nici luciu de buze. Zbor inalt...

| Madda_3260 a răspuns:

Baietiilaughing
Imi cunOsc bine prietenulstraight face
Si stiu ca nu suporta sa se inclee pe buze de la balsamul meulaughing
Acum poate altii au alte gusturithinking
tongue

cami
| cami a răspuns:

Crede-ma, niciunui baiat nu-i va placea sa sarute niste buze crapate, aspre si pline de pielite.Asa ca, da normal! [sau incearca sa folosesti pe fiecare seara miere. Unge-ti buzle cu eawinking

| anaid a răspuns:

Niciunul din iubitii mei nu mi-a spus pana acum ca nu`i place, din contra! Le place senzatia si mie la fel:X:X

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu cred ca le place happyMai ales ca balsamul ajuta mult buzele happy

| adi a răspuns:

Bineinteles ca nu.

| Encore a răspuns:

Mi e indiferent
Sarutu conteaza...

nony
| nony a răspuns:

Daca am chef de o portocala.struguri .sau visini. o saruthee hee

| diavolitza a răspuns:

Imi aduc aminte odata in oras m-am intalnit cu pretenu meu si l'am sarutat, de fata cu toti prietenii si i-au ramas buzele sclipicioase rolling on the floor. dace probabil ca nuhee hee balsam mai merge da luciu...big grin

pupimik
| pupimik a răspuns:

Nu prea le place.Eu nu am avut niciodata problema cu asa ceva.pentru ca nu nu foloseam luciu de buze cand ma intalneam cu iubitul. iar daca mergeam impreuna in oras il sarutam dupa care il stergeam.sa nu fie problema ca ii lucesc buzele laughing Dupa cateva saruturi se stergea luciul de buze si de pe buzele mele si nu ma mai dadeam.
Din discutiile pe care le-am avut cu baietii...am ajuns la concluzia ca nu ii incanta deloc.Se simt mult mai "uzi" daca saruta o fata cu luciu de buze...si se simt nevoiti sa isi stearga buzele dupa ce o saruta... ceea ce nu pare deloc frumos fata de o fata

| urbanghost a răspuns:

Unora da, altora nu... Mie unul imi place... happy

| Notme a răspuns:

Prietenului meu nu ii place, mai putin luciul.

| zeeeeeex a răspuns:

Eu unul nu il suport... Vreau sa ii simt gustul limbii si buzelor ei nu sa simt un gust de capsunica sau piersicihee hee... Faptul ca isi ingrijeste buzele este foarte bine!

| Macho a răspuns:

Nu ne deranjeaza. dar eu unul prefer buzele curate. decat sa simt buzele lipicioase. Yack!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu ca prietenului meu i-a ramas luciu pe buzehee hee nu a observat, dar i-am atras eu atentia. m-a lasat sa-l sterg eu, evident b-) dar nu mi-a spus nimic.batting eyelashes si am trecut la urmatorul smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu nu cared sau de fapt pe mine nu ma intereseaZa...laughingbatting eyelashes!`

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma, ca sa nu aveti probleme cu asta, dati-va cu strugurel (pentru a nu avea buzele crapate sau piele)si asa va stralucesc buzele fara luciu sau ruj...etc! Doar aveti grija la respiratie(fiti mereu pregatite) ca mai patiti sa nu fiti pregatite si vine surpriza la voi baiatul vostru!:*:*:*:*:*happyhappyhappylaughinglaughinglaughing...(asta este si pentru baieti)!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci nici macar colegilor mei nu le place
tongue
dar prietenului meu
deci nuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De cate oro ne sarutam.si am luciu se sterge pe buze si ma simt prost asa ca numai m-am dat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu sigur ca nu am incercat cu luciu sau balsam. dar am sa incerc